Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Evidenční kontrola


Boob

Recommended Posts

No právě.Dneska sem byl přihlašovat Feldu a koukali jen na VIN. Jenze se bojim,kdyz tam pojedu s kupcem a ten z evidencky rekne ze to kvuli gumam neprojde,to by nebylo milé. A jestě jeden dotaz.Muzu tu evidencku udelat ja na jiny jmeno ( na jmeno budouciho kupce ),aniž by on u toho byl a ja tam nemel jeho občanku? Jo a jak dlouho evidenčka platí,je to pořád 1 měsíc od data vydání??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.rokycany.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=14069&id_org=14069&id=49261&p1=&p2=&p3=

\"evidenční kontrola při prodeji vozidla musí být vždy provedena na nabyvatele, tedy pokud si někdo udělá evidenční kontrolu např. v únoru a pak se rozhodne, že vozidlo v březnu prodá, musí si kupující provést novou evidenční kontrolu na sebe. Jde zejména o ochranu před koupí kradeného nebo závadného vozidla z hlediska identifikace. Dokladem o provedení evidenční kontroly při převodu vozidla je protokol o „Evidenční kontrole“, vydaný kteroukoliv stanicí technické kontroly v ČR.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

http://www.rokycany.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=14069&id_org=14069&id=49261&p1=&p2=&p3=

\"evidenční kontrola při prodeji vozidla musí být vždy provedena na nabyvatele, tedy pokud si někdo udělá evidenční kontrolu např. v únoru a pak se rozhodne, že vozidlo v březnu prodá, musí si kupující provést novou evidenční kontrolu na sebe. Jde zejména o ochranu před koupí kradeného nebo závadného vozidla z hlediska identifikace. Dokladem o provedení evidenční kontroly při převodu vozidla je protokol o „Evidenční kontrole“, vydaný kteroukoliv stanicí technické kontroly v ČR.\"

Supr,díky,takže evidenčku si bude muset udělat budoucí majitel sám na sebe.Da se jeste nekde sehnat přesný úkony,který se dle zákona musejí na evidenčce dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

Fakt? Ale to si protiřečí s tím co psal Kurt. No asi si tam zkusím zavolat a zeptat se a uvidim co mi na to reknou.

Neprotiřečí. V tom, co píšu já, jde jen o to, že musí být udělaná na jméno nabyvatele (nového majitele). Kdo tam s tím autem pojede se nikde nepíše. Otázkou je, jestli na té evidenčce nebudou chtít vidět občanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Boob

Fakt? Ale to si protiřečí s tím co psal Kurt. No asi si tam zkusím zavolat a zeptat se a uvidim co mi na to reknou.

Neprotiřečí. V tom, co píšu já, jde jen o to, že musí být udělaná na jméno nabyvatele (nového majitele). Kdo tam s tím autem pojede se nikde nepíše. Otázkou je, jestli na té evidenčce nebudou chtít vidět občanku.

Máš pravdu Admine :D Jen dodám, že v Náchodě občanku nechtějí, stačí jim peníze :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

No jo peníze dokážou divy:D No nic zitra tam zavolam a udidime. Jo a jak dlouho mi ta evidencka bude platit? Kdyz ju udelam tento patek a auto si novy majitel prihlasi ve stredu,to by mohlo stacit,ne?

Jo, je to jak u nás doma - legitimovat se taky nemusím, hlavně, když přinesu prachy. :D

\"Pro informaci ještě uvádíme, ze platnost evidenční kontroly není časově omezena do doby změny vlastníka vozidla.\"

http://uamk-cr.cz/infoservis/infoservis.asp?id=770&rok=2003&navrat=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Boob

Fakt? Ale to si protiřečí s tím co psal Kurt. No asi si tam zkusím zavolat a zeptat se a uvidim co mi na to reknou.

Neprotiřečí. V tom, co píšu já, jde jen o to, že musí být udělaná na jméno nabyvatele (nového majitele). Kdo tam s tím autem pojede se nikde nepíše. Otázkou je, jestli na té evidenčce nebudou chtít vidět občanku.

Odkdy má nějaký technik nárok vyžadovat občanku??? Ty jen tak ukazuješ občanku na potkání? Já tedy ani omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Odkdy má nějaký technik nárok vyžadovat občanku??? Ty jen tak ukazuješ občanku na potkání? Já tedy ani omylem.

Ale já jsem nepsal o technikovi.

Co vím, tak u nás na STK občanku vidět chtějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: oddie

Odkdy má nějaký technik nárok vyžadovat občanku??? Ty jen tak ukazuješ občanku na potkání? Já tedy ani omylem.

Ale já jsem nepsal o technikovi.

Co vím, tak u nás na STK občanku vidět chtějí.

Hm, u nás akorát oba techničáky, protokol z emisí a peníze, nic víc. A platí se napřed, teprve potom tě zkontrolujou:o A při evidenčce taky tak, a koukal jen na kódy a čísla, nic jinýho ho nezajimalo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: oddie

Odkdy má nějaký technik nárok vyžadovat občanku??? Ty jen tak ukazuješ občanku na potkání? Já tedy ani omylem.

Ale já jsem nepsal o technikovi.

Co vím, tak u nás na STK občanku vidět chtějí.

Já taky nebyl u evidenčky nebyl , protože v tu dobu jsem ležel v nemocnici , evidenčku na mě dělal kamarád , moje doklady po něm nechtěly jen iniciály . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

Projde mi auto evidenční kontrolou,když je všechno v pořádku,jen místo gum o rozměru 185/65 R14 jsou tam 175/70 R14 ? Co si o tom myslíte,je to velkej problem?

Mě asi před dvěma roky kvůli gumám napsali NEVYHOVUJE. Měl jsem místo 175/80 gumy 185/70... Pěkně mě naštval, jinak by to prošlo. Možná nejlíp ty nápisy seříznout a nějak zahladit, tenkrát jsem to fakt chtěl udělat, protože mě naštval...

Když si toho všimne, tak už záleží na něm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...