Sign in to follow this  
Followers 0
oni

306

16 posts in this topic

mam dotaz,brouzdal jsem na netu a hledal obrazky 306 a nasel jsem plni obrazku 306 sedan coupe(3-dvirko),oni se delali??

a nebylo to jen kabrio ? o sedanu tridver teda nic nevim, vim akorat ze byl zavodni special 405 T16 tridver

a9.jpg

tady mame na klubu i clanek o te 405 T16

[upravil dne 3/1/07 Ferry]

hmm to je kabrio s plechovou strechou, asi spesl uprava, seriovka to rozhodne nebude

Tyhle 2 dvířka vždy vypadají pěkně i 405 T16 byla krásná i 307WRC nevypadala špatně. Ta byla určitě dělaná z kabria, návod vyšel v nějakém tuning časopisu, byl velmi pěkný, zkusím najít.:papa

Jo tu úpravu dělal origo motorsport od Peugeota, takže žádný bastl.:papa

[upravil dne 3/1/07 lexa]

fakt mazec a ty 605 jsou taky moc pekny!!

[upravil dne 3/1/07 oni]

Hm, zajímavé, a docela šik s těma zadníma dveřma nalakovanýma. O tom, že 605 jela dakar jsem nevěděl(nikdy totiž neslyšel). Kdysi jsem se o toto odvětví zajímal jen velmi velmi okrajově.:papa:papa

Teď, ale mívám cukání, že z 205 udělám teréňáka, ale to by mi neprošel STK a 205 Dakar byla taky speciál T16 a tu bych nezaplatil.:papa:papa:papa

[upravil dne 3/1/07 lexa]

ta sestsetpata na tech vysokych kolech vypada velmi zajimave, skoro uz jak nejaka amerika, nebo neco od toyoty, jeste tu korbicku vzadu :D

Původně zaslal: Ferry

ta sestsetpata na tech vysokych kolech vypada velmi zajimave, skoro uz jak nejaka amerika, nebo neco od toyoty, jeste tu korbicku vzadu :D

JJ tak tak velmi pěkná, líbí,líbí.:papa:papa:papa

ten prvni obrazek je predelanej sedan.. nekde se to tu uz resilo:myslim a to druhy je normalni kabrio se sundavaci pevnou strechou viz. http://www.peugeot-club.com/bazar/new/main.php?co=auta/info&id=54&edit=info&bazar=D

[upravil dne 3/1/2007 Béďa]

Původně zaslal: Béďa

ten prvni obrazek je predelanej sedan.. nekde se to tu uz resilo:myslim a to druhy je normalni kabrio se sundavaci pevnou strechou viz. http://www.peugeot-club.com/bazar/new/main.php?co=auta/info&id=54&edit=info&bazar=D

[upravil dne 3/1/2007 Béďa]

Přesně tak, Béďa má pravdu, už se to tu řešilo... Je to sedan a boky jsou navařený z 3dvířka. Honza (taky VDO) měl i fotky stavby toho zelenáče.

lol..ja si rikal, ze jak jsem ty obrazky videl, ze to je nejaka takova divna 405, co me to sakra pripomina :) pak jsem si precetl text :)