Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sterace / motorek steracu


rimmer

Recommended Posts

zdravim, zase mi po dlouhe dobe zacaly haprovat sterace...

maji kolikrat sakra problem aby se zacaly hybat, v pulce se nekdy zastavi,t ak jim musim pomoct rukama a sotva se dosoupou dal. Vcera jsem to mel rozdelane, prostrikal jsem konektor(opaleny nebyl), vsechny cepy na tech tahlech WDckem a pak promazal olejem a naslintal vazelinou. Naprazdno bez steracu jsem to nechal dlouho bezet, vypadalo to ok, ale po nasazeni steracu je to proste nejake cele zhnile, vuebc se jim nechce. Chtel jsem to vytahnout cele komplet ven, ale pripadalo mi to jako jezek v kleci.

Jak se to da vytahnout cele s tema tahlama ven ? jde to vubec ? Na tu dva srouby co sou u motoru je docela blby pristup ale odsroubovat se daly, ale nechtelo se mi to cele vytahovat ven, protoze sem to delal vcera vecer.

Tak bych poprosil o radu jestli to nekdo uz vytahoval ven...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

zdravim, zase mi po dlouhe dobe zacaly haprovat sterace...

maji kolikrat sakra problem aby se zacaly hybat, v pulce se nekdy zastavi,t ak jim musim pomoct rukama a sotva se dosoupou dal. Vcera jsem to mel rozdelane, prostrikal jsem konektor(opaleny nebyl), vsechny cepy na tech tahlech WDckem a pak promazal olejem a naslintal vazelinou. Naprazdno bez steracu jsem to nechal dlouho bezet, vypadalo to ok, ale po nasazeni steracu je to proste nejake cele zhnile, vuebc se jim nechce. Chtel jsem to vytahnout cele komplet ven, ale pripadalo mi to jako jezek v kleci.

Jak se to da vytahnout cele s tema tahlama ven ? jde to vubec ? Na tu dva srouby co sou u motoru je docela blby pristup ale odsroubovat se daly, ale nechtelo se mi to cele vytahovat ven, protoze sem to delal vcera vecer.

Tak bych poprosil o radu jestli to nekdo uz vytahoval ven...

tak toto je skutocne peugeot!!!! vyberali sme to minule s kolegom (co som rozoberal komplet 605-ku) a je to porod.mal som popraskane celne okno tak bolo jedno ako to vyrveme,ale slo to aj tak velmi tazko.akurat sme o tom hovorili,ze kto to dokazal vymysliet.treba sa s tym vela pohrat a potom to pojde,ale pozor na sklo.treba to podpacit aby to slo von a nie je o co.nam to nakoniec nejak vyslo von ale ako tak to ti presne nepoviem.kup si k tomu par piv,zober znameho a dajte si nejake hriato.aprpo.mam ten motorcek so vsetkym v dobrom stave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si me potesil :) me kdyby ty klouby sly rozdelat a ta spojovaci tycka sla ven zvlast, jenze ti kotkoti dali zavlacky zespoda, takze se k tomu neda dostat abych je vytahl. Zatim na to seru z jednoho duvodu a tou je zima. Nebudu venku mrznout par hodin a ve tme abych to rozdelal. Budu to resit az to nepude vubec. Tim promazanim se to kapanek zlepsilo ale stejne sou zhnile jak svina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal raz davno ten isty problem,bud stierace vobec nesli,alebo sa zastavili kde sa im chcelo,dokonca sa niekedy sami spustali,zrada vsak nebola v mechanike,ale v elektronike.Na poistkovom paneli je jedno velke modre rele,akoby spojene dve relatka,ktore riadi chod stieracov,a po jeho vymene vsetko fachci ako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: henrike200

Ja som mal raz davno ten isty problem,bud stierace vobec nesli,alebo sa zastavili kde sa im chcelo,dokonca sa niekedy sami spustali,zrada vsak nebola v mechanike,ale v elektronike.Na poistkovom paneli je jedno velke modre rele,akoby spojene dve relatka,ktore riadi chod stieracov,a po jeho vymene vsetko fachci ako hodinky.

to si mal uplne iny problem.on ma mechanicky.elektricky asi vsetci pozname

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...