Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu 14\" na 106


Miki

Recommended Posts

tak som nasiel na nete 2 typy diskov vhodne na 106tku s 3 dierami ,na obr. su 5 dierove:

R001-04m.jpgAEZ Ecco

a

u0000.jpgAutec U

su to 14placove kolesa......len co teraz na to obut?:o

teraz tam mam 165/65 R13, ked tam dam 165/60 R14 (no nizsie sa ani v 165 zohnat nedaju a sirsie tam asi ani davat nechcem....aj ked take 175,185 hmmmm:cool: ) nebude mi to suchat o bodbehy v blatnikoch?? chcel som to este o par mm dat nizsie (mam vyskusane pruziny Eibach, auto pekne znizili ale nebol z toho kostitras):D:D

[Editován dne 2/6/04 ady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Marlin

pekny, pekny :) ale proc schanite 3 dirovy? ja tam mam 4 diry pro srouby :)

Sem zvedav, jak budou vypadat na aute :)

....lebo mame o jdnu dierku menej ako ty:D:D

tak keby to po malych upravach vyzeralo takto nejako (su tam tie 5 lucove)tak by som sa nehneval.....teda ja by som mal v mojom pripade 1 par dveri naviac

PIC2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nooo , som tu zase po dlhom case .

Ja mam presne tie druhe , Autec U .

Kupil som aj dig. fotak tak slubujem do tyzdne foto , vazne :D:D

Inak 14 sa netreba bat , ja tam mam 185/55 14 a servo vobec netreba , mam dojem ze to ide lepsie ako ked som mal 145/70 13 ,. tie gumi si sami tocia, ide to krasne lahucko .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to Ady: ty 3 diry se delaly uz pred rokem 96, ja mam 106 z 95 a uz jsem taky na 3, myslim ze jsi to myslel obracene, OD 96 se na slabsich verzich delaly 3 diry...

to Miki: hele to auto vypada o 1000% lip!! Fakt parada, zacinam na ne setrit. Jenom dotaz, jaky mas obsah? Ja myslim ze by tech 185 1.0 nerozdejchala ne? ted taky jezdim 145 a je to obcas fakt vopruz, hlavne kdyz zafouka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miki : pekne,pekne......hned je z toho uplne ine auto :o)

jarda23 : no je v tych dierach trocha chaos:D

ja frcim v sept. do anglicka tak potom asi nahodim kolesa az tam, 106tek je tam ako maku a ked nebudu 3dierove tak tam nahodim naboje na 4 skrutky a potom tam buchnem kolesa podla chuti.

jo teraz tam mam 165, auto bez serva a ide to perfektne, ziadna posilovna:D dokonca mam nutkanie tam nechat orig kolesa 13tky 165/65, ziadne problemy na dialnici ani v serpentinach....vsetko sa to meni podla nalady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

2 martin- tvoj podvozok tam je , ale ...

Na 13 to bolo v pohode a aj o 4cm dole ale ked som dal tieto 14 musel som tam dat podlozky 3cm , lebo ET diskov bolo 20 a teraz je ET 9 co znamenalo ze mi v predu kolesa vybehli dost von a chytalo mi to blatniky .Teraz mam svatbu ale potom s tym nieco budem robit , bud vytahovat blatniky alebo by som najradsej nieco ako starsie Clio , tie tucne blatniky .Teraz zial na auto vobec nemam cas a ani $$$.

Inak som minule skusal max. a bolo to tachometricky 150km/h ale predbiehal som vsetko mozne , takze je tam pravdepodobne podstatna odchylka ale inak mi je to jedno , aj tak jazdim tak 120-130 km/h.

Zatial sa majte tuniaci peugeotov :-) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...