Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

termostat 89 nebo 83 co koupit


Medion

Recommended Posts

No já nevim, ale měl jsem na dieselu termostat na 83°C a motor byl pořád studenej, v zimě jsem se po 30-ti km jízdě dostal jen tak tak za ty čtyři zhuštěný čárky na začátku, v létě necelých 70°C, auto skoro netopilo. Teď tam mám termostat na 89°C a provozní teplotu mám stáce kolem 85°C, auto topí perfektně, krásně se ohřívá, prostě paráda... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee co jsi tam dal za termostat z benzína?Mě nabízí na diesel jenom termostat 83°C.Termostat tam mám už třetí a je to pořád stejný,teplota těsně nad 70°C a ohřáté tak za 5.km.Topí to,ale že by to bylo něco extra to ne.Chtěl bych zkusit taky jinej termostat,ale nevím jakej tam pasuje.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ráďa

Dundee co jsi tam dal za termostat z benzína?Mě nabízí na diesel jenom termostat 83°C.Termostat tam mám už třetí a je to pořád stejný,teplota těsně nad 70°C a ohřáté tak za 5.km.Topí to,ale že by to bylo něco extra to ne.Chtěl bych zkusit taky jinej termostat,ale nevím jakej tam pasuje.:myslim

Prostě jsem jim v M-caru na Mělníku řekl, že chci termostat do TD a dostal jsem tenhle, prdnul jsem ho tam a hotovo. Funguje to perfektně... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lipnicak

ja sem zase vyndal termostat, navstivil nejaky autodily, rek jim teplotu, koupil za 90kc termostat skodku (german), ostrihnul okraj na prumer peugeot a jezdim.. stejne je to jeden tchajwan akorat to ma jiny prumery..

A co bys dělal s termostatem, který by měl menší průměr než peugeot? Čéče, po tobě bych asi chtěl auto. Mě ten termostat vyšel na cca 240,- Kč, což je celkem zanedbatelná částka, vzhledem k tomu, že dám měsíčně za naftu cca 3500,- Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: lipnicak

ja sem zase vyndal termostat, navstivil nejaky autodily, rek jim teplotu, koupil za 90kc termostat skodku (german), ostrihnul okraj na prumer peugeot a jezdim.. stejne je to jeden tchajwan akorat to ma jiny prumery..

A co bys dělal s termostatem, který by měl menší průměr než peugeot? Čéče, po tobě bych asi chtěl auto. Mě ten termostat vyšel na cca 240,- Kč, což je celkem zanedbatelná částka, vzhledem k tomu, že dám měsíčně za naftu cca 3500,- Kč...

kde si ho splasil tak levne?vsude za nej chcou tak 500?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...