Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dotaz na administrátora


chuck11

Recommended Posts

1. Přihlašuj se na hlavní stránce, ne na foru

2. Zkontroluj nastavení cookies v prohlížeči (nepíšeš, jaký používáš) - mělo by být nastaveno uchovávání cookies do doby jejich platnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

1. Přihlašuj se na hlavní stránce, ne na foru

2. Zkontroluj nastavení cookies v prohlížeči (nepíšeš, jaký používáš) - mělo by být nastaveno uchovávání cookies do doby jejich platnosti.

Promiň používám prohlížeč Internet Explorer-vím není nejlepší,ale mi vyhovuje.

Tu splatnost najdu přesně kde:myslim,dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

ja mam problem v tom,ze mi to po utoku arabau nebo co to bylo hodne casto stava,te najedu na forum nebo na hlavni stranku a to vubec nebezi,bud to strasne dlouho nacita nebo nenabehne vubec!!

K tomu bych asi potřeboval vědět konkrétní čas, kdy k problému došlo. S \"arabem\" to určitě nesouvisí, už jen proto, že úřadoval pouze na foru a Ty píšeš i o hlavní stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: oni

ja mam problem v tom,ze mi to po utoku arabau nebo co to bylo hodne casto stava,te najedu na forum nebo na hlavni stranku a to vubec nebezi,bud to strasne dlouho nacita nebo nenabehne vubec!!

K tomu bych asi potřeboval vědět konkrétní čas, kdy k problému došlo. S \"arabem\" to určitě nesouvisí, už jen proto, že úřadoval pouze na foru a Ty píšeš i o hlavní stránce.

je to nezavisle na nicem,myslel jsem ze to je prohlizecem(opera) jenze to dela u vsech!v posledni tyden teda nic,pokud se to bude opaovat,urco se nejak ozvu,ale nevim jak!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

je to nezavisle na nicem,myslel jsem ze to je prohlizecem(opera) jenze to dela u vsech!v posledni tyden teda nic,pokud se to bude opaovat,urco se nejak ozvu,ale nevim jak!!

No to je jednoduchý.

Asi tak: zjistíš výpadek -> zapamatuješ si čas -> budeš to zkoušet -> najednou Ti to půjde -> napíšeš, že jsi měl tenhle problém a čas (např. 11.1. v 10:30 mi nešly stránky) -> podíváme se do našich statistik a zjistíme, jestli byl server dostupný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Kurte musím tě zklamat,udělal sem to podle tvého návodu úplně přesně a problém pořad setrval musel sem se zase přihlašovat:nevim

Mě jsi nezklamal. ;)

A přihlašuješ se tedy přes hlavní stránku klubu, nebo jen tady na foru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přihlašuju se tady na foru(na hlavní stránce mám nick jenom chuck,protože kdysi sem se registroval tady na fóru a ne na hlavní stránce a tam už sem se nemoh registrovat pod svým nickem)

A jak sem teďka zjistil tak je to prohlížečem protože v mozille se nepřihlašuju a v Internet Exploreru sem se musel zase přihlašovat:nevim

Ale začlo mi to blbnout až teď a nevím jak si mám ten prohlížeč spravit:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Přihlašuju se tady na foru(na hlavní stránce mám nick jenom chuck,protože kdysi sem se registroval tady na fóru a ne na hlavní stránce a tam už sem se nemoh registrovat pod svým nickem)

A jak sem teďka zjistil tak je to prohlížečem protože v mozille se nepřihlašuju a v Internet Exploreru sem se musel zase přihlašovat:nevim

Ale začlo mi to blbnout až teď a nevím jak si mám ten prohlížeč spravit:myslim

No prohlížeč z toho podezříváme od začátku - proto jsem chtěl, abys nastavil to zacházení s cookies. ;)

Ještě zkontroluj, jestli nemáš při přihlašování zaškrtnuto \"Bezpečné přihlášení\" - nesmí to být zaškrtnuté, jinak se po zavření prohlížeče musíš přihlašovat znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera opet,sel jsem na forum kolem jedenacty vecer a stranka psala doslo k chybe!jinak uvitaci i hlavni normalne fungovali a slo mi se prihlasit!zkousel jsem to jak v opere tak explorelu,stejny,delalo to jeste tak zhruba ve 0:00.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...