Sign in to follow this  
Followers 0
chuck11

dotaz na administrátora

22 posts in this topic

Nevím proč,ale poslední týden když najedu na peugeot fórum tak se musím pokaždé přihlašovat:nevim

Vždycky sem jinak najel na fórum a byl sem přihlášený

Je problém na mojí straně,nebo to je nějaká chybička Peugeot clubu

1. Přihlašuj se na hlavní stránce, ne na foru

2. Zkontroluj nastavení cookies v prohlížeči (nepíšeš, jaký používáš) - mělo by být nastaveno uchovávání cookies do doby jejich platnosti.

Původně zaslal: Kurt

1. Přihlašuj se na hlavní stránce, ne na foru

2. Zkontroluj nastavení cookies v prohlížeči (nepíšeš, jaký používáš) - mělo by být nastaveno uchovávání cookies do doby jejich platnosti.

Promiň používám prohlížeč Internet Explorer-vím není nejlepší,ale mi vyhovuje.

Tu splatnost najdu přesně kde:myslim,dík moc

ja mam problem v tom,ze mi to po utoku arabau nebo co to bylo hodne casto stava,te najedu na forum nebo na hlavni stranku a to vubec nebezi,bud to strasne dlouho nacita nebo nenabehne vubec!!

Taky jsem měl s tímto potíž, ale po cca 2 dnech se to srovnalo :D

Neee prostě jak píše Kurt, zkus to podle manuálu a uvidíš, bude ti to chodit.

Původně zaslal: oni

ja mam problem v tom,ze mi to po utoku arabau nebo co to bylo hodne casto stava,te najedu na forum nebo na hlavni stranku a to vubec nebezi,bud to strasne dlouho nacita nebo nenabehne vubec!!

K tomu bych asi potřeboval vědět konkrétní čas, kdy k problému došlo. S \"arabem\" to určitě nesouvisí, už jen proto, že úřadoval pouze na foru a Ty píšeš i o hlavní stránce.

Původně zaslal: Kurt

K tomu bych asi potřeboval vědět konkrétní čas, kdy k problému došlo. S \"arabem\" to určitě nesouvisí, už jen proto, že úřadoval pouze na foru a Ty píšeš i o hlavní stránce.

je to nezavisle na nicem,myslel jsem ze to je prohlizecem(opera) jenze to dela u vsech!v posledni tyden teda nic,pokud se to bude opaovat,urco se nejak ozvu,ale nevim jak!!

je to nezavisle na nicem,myslel jsem ze to je prohlizecem(opera) jenze to dela u vsech!v posledni tyden teda nic,pokud se to bude opaovat,urco se nejak ozvu,ale nevim jak!!

No to je jednoduchý.

Asi tak: zjistíš výpadek -> zapamatuješ si čas -> budeš to zkoušet -> najednou Ti to půjde -> napíšeš, že jsi měl tenhle problém a čas (např. 11.1. v 10:30 mi nešly stránky) -> podíváme se do našich statistik a zjistíme, jestli byl server dostupný. :)

Původně zaslal: Peta

Byl jsi o 4 hodiny rychlejší :D:super

Ale Ty máš ikonku. :aut

Kurte musím tě zklamat,udělal sem to podle tvého návodu úplně přesně a problém pořad setrval musel sem se zase přihlašovat:nevim

Původně zaslal: chuck11

Kurte musím tě zklamat,udělal sem to podle tvého návodu úplně přesně a problém pořad setrval musel sem se zase přihlašovat:nevim

Mě jsi nezklamal. ;)

A přihlašuješ se tedy přes hlavní stránku klubu, nebo jen tady na foru?

Přihlašuju se tady na foru(na hlavní stránce mám nick jenom chuck,protože kdysi sem se registroval tady na fóru a ne na hlavní stránce a tam už sem se nemoh registrovat pod svým nickem)

A jak sem teďka zjistil tak je to prohlížečem protože v mozille se nepřihlašuju a v Internet Exploreru sem se musel zase přihlašovat:nevim

Ale začlo mi to blbnout až teď a nevím jak si mám ten prohlížeč spravit:myslim

Původně zaslal: chuck11

Přihlašuju se tady na foru(na hlavní stránce mám nick jenom chuck,protože kdysi sem se registroval tady na fóru a ne na hlavní stránce a tam už sem se nemoh registrovat pod svým nickem)

A jak sem teďka zjistil tak je to prohlížečem protože v mozille se nepřihlašuju a v Internet Exploreru sem se musel zase přihlašovat:nevim

Ale začlo mi to blbnout až teď a nevím jak si mám ten prohlížeč spravit:myslim

No prohlížeč z toho podezříváme od začátku - proto jsem chtěl, abys nastavil to zacházení s cookies. ;)

Ještě zkontroluj, jestli nemáš při přihlašování zaškrtnuto \"Bezpečné přihlášení\" - nesmí to být zaškrtnuté, jinak se po zavření prohlížeče musíš přihlašovat znova.

tak vcera opet,sel jsem na forum kolem jedenacty vecer a stranka psala doslo k chybe!jinak uvitaci i hlavni normalne fungovali a slo mi se prihlasit!zkousel jsem to jak v opere tak explorelu,stejny,delalo to jeste tak zhruba ve 0:00.

opet ten samy problem tenktokrat okolo 4 hodiny,podminky stejne!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(