Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka opotrebenia brzdových doštičiek


Syro

Recommended Posts

Nazdar! Viem, že sa to tu už riešilo mnohokrát (aj som pozeral cez hľadanie), ale včera sa mi stala zaujímavá vec. Pri stlačení brzdového pedála (dalo by sa povedať, že len čo som sa ho dotkol), sa mi rozsvietila spomínaná kontrolka. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby mi tá kontrolka pomaličky slabšie a slabšie svietila, až nakoniec nesvieti vôbec. Chcem sa spýtať, či sa to už niekomu z Vás stalo a či tam je klasická žiarovka, ktorá svieti a zhasne, alebo nejaká iná, ktorá svieti a až dosvieti?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to mi je všetko jasné. Mňa skôr zaujímalo prečo intenzita svietenia kontrolky slabla a nakoniec zhasla. Zaujíma ma či mohla žiarovka vyhorieť, alebo či to bolo zapríčinené vyššou vodivosťou, lebo vtedy pršalo. Normálna žiarovka predsa buď svieti, alebo keď vyhorí, tak prestane svietiť naraz a nie slabne...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je vyriešený! Bol som u mechanika, všetky doštičky v pohode, takže asi sa niekde dostala voda a preto počas dažďa svietila žiarovka. Ďakujem za odpovede a všetkým prajen veľa zdravia v Novom roku!!!:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Alur

Já mám kabely od destiček u tlumiče nějak roztrhané (rozpojené) asi od kola, pokud prší, či je mokro, při brzdění mi kontrolka svítí...když je sucho tak ne...:(

tak si to sprav, zaizoluj a svitit nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...