Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

25. pražský minisraz DŽBÁN - 4.1.2007


Recommended Posts

Vzhledem k průběhu včerejšího zapíjení Pavlíka zvažuju, zda vůbec na Džbán pojedu (a pokud jo, tak URČITĚ NEBUDU SEDĚT ZA VOLANTEM). Až budete vyjíždět z Karlína, tak byste mě možná mohli nabrat - co Vy dva na to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Vzhledem k průběhu včerejšího zapíjení Pavlíka zvažuju, zda vůbec na Džbán pojedu (a pokud jo, tak URČITĚ NEBUDU SEDĚT ZA VOLANTEM). Až budete vyjíždět z Karlína, tak byste mě možná mohli nabrat - co Vy dva na to???

Takže říkáš, že Pavlík bude zdravej?:D:D:D ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo .. jestli myslíš nás dva ... tak není problém. Jenom, podotýkám, že zvuk mého auta zevnitř opravdu není to pravé ořechové po kalbách ... :D Ale neni problém! Tak se nějak domluvíme kde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DD: 25 kilo za tejden? Já za ten první tejden snědl půl malýho pytlíku piškotů rozmočenejch v čaji a to jsem skučel... a shodil jsem 3 kila, teď taky moc nejím a váha akorát zůstává:o, a to nejsem zrovna hubenej:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak jsem dorazil ze Džbánu a jako vždy supr... díky těm,kteří dorazili se na nás podívat...

Jinak pro pořádek již 26.minisraz na Džbáně bude 1.2.2007 (čtvrtek) od 18hodin. :super

chjooooo to jsem zrovna pryc na cely tyden, bueeeeeeeeee to asi nepreziju :(:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

chjooooo to jsem zrovna pryc na cely tyden, bueeeeeeeeee to asi nepreziju :(:bojim

to je hloupost, to bys pak nemoh na zadnej dalsi a to se nevyplati ne?

[upravil dne 5.1.07 aka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no jo, ale zrovna unorovej, bueeeeeee :)

treba uz konecne bude i nejakej snih a vubec, jsem se nejak zacal tesit :)))

presuneemeeeeeee toooooooooooooooooo :D

heeej, ty se tesis jen proto ze nemuzes!!!ze nikdy jindy takle neskaces radosti ze se muzes zucastnit:Pjak kdyby unor mel byt necim vyjimecnej...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yo yo ... opět tradičně zimně-komorní srazík byl vydařenej ... dobrej pokec, jídlo (poprvý jsem i moučníkoval) a tak ...

Ps.: ještě únorovej a mám roční sadu džbánovejch srazů bez vynecháníííí ... yohohóóóó ... takže potom už si ode mně možná i občas odpočinete - páč rok v kuse byl můj cíl, kterej jsem si sám pro sebe vyhecoval ...

Ps2.: dneska mám 2 roky na CLUBU, tak si toto dvouleté výročí jdu oslavit :D

Bobo: ale nebylo to špatný, ne???:D:mrk ... sice jsem si málem prošlápnul díru skrtze podlahu, ale jednu chvíli jsem měl ne tachu i snad ... no ... dobrá cifra, raději jí ani nebudu prezentovat ... ale je mi jasný, že tys to jenom šimral ... taky jsem večer, když jsem přijel z práce hned šel na inzeráty a zase obhlížel ty moje bawory ... :P

Takže BYE BYE a hastala vista .... :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neonku, za to muzes tech pet kilo navic co si vez a navic ten telefon...jinak bys ho urco dal :D:D:D:D

btw...mas presne 2000 prispevku za presne dva roky....tak uz radej mlc :D:D:D:aut

[upravil dne 5.1.07 aka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venďáku ... což o to ... mlčet klídis pídis můžu, ale nevim, kde vidíš, že mám 2000 příspěvků ... ??:myslim

:D:D:D

btw: myslim, že ani těch 5 kilo navrch nerozhodlo, ale bylo to tim důležitým neodkladným hovorem ... samosebou aneb zajisté ... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...