Sign in to follow this  
Followers 0
Neon

25. pražský minisraz DŽBÁN - 4.1.2007

71 posts in this topic

Heja hola :D

Je zamluvena Šárka na 4.ledna, nebo je snad jiný termín??

jsem presvedcena ze je, ze sme to zamlouvali na ctvrteho:myslim

[upravil dne 2.1.07 aka]

Původně zaslal: Vvitty

je.

Yo, tak ještě, že jsem dneska zrušil tu ZKOUŠKU z mikra ... :mrk:)

Takže JÁ bych měl dorazit ---...---...---...--- by my car!

Nj John má dost času no tak mě ukamenujte... přiznávám se zapomněl jsem hold Vánoce atd nějak jsem nestíhal...

Jinak opravdu Džbán je tenhle čtvrtek....

Dorazil bych rád, ale škola to opět nedovoluje a navíc mám mononukleózu, tak abych vás nenakazil:(

O vánocích jsem se bavil s personálem Džbánku. že bychom mohli přesídlit tam (levnější, komornější prostředí . . . .), ale 4.1. platí

[upravil dne 2/1/2007 Medvěd]

Tak jsem mluvil s personálem restaurace Džbánek a můžeme si vybrat kde chceme být jestli na Šarce a nebo na Džbánku(jak byl Vánoční sraz). Oboje je volné.

Tak dávám dotaz : Kam by jste chtěli... Doufám,že někteří rychlí a pravidelní členové odpoví.... rychle :)

U mě je to svátek, když se na Džbán dostanu, ale rozhodně víc se mi líbí v restauraci Šárka. Obsluha super, jídlo super (žádný kožený sedačky v trojobalu), pití super, prostředí super, kousek od parkoviště

No me je to celkem putynka :) Oboji se mi libi. Snad jen s odvolanim na vanocni srazik, na ktery mam prijemne vzpominky, tak bych byl na chvili i pro zmenu - jak prostredi, tak kuchyne... I piwko nemaj nejhorsi :super

Já jsem pro zachovat tradici :super (v Džbánku jsem nebyl) A hlavně bych to už neměnil na poslední chvíli nebo bude půlka v Šárce a půlka ve Džbánku :mrk

Mne je to ouplne jedno. ze bychom se pulili myslim nehrozi, oni by to urcite kazdemu v sarce rekli(kazdemu, kdo by prehlid auta u dzbanku), kde jsme a opacnou situaci bych moc necekala...dzbanek je o par kroku bliz....

Zásadně protestuju proti Džbánku, zahuleno, horší prostředí, parkoviště daleko.....

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.