Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 hdi


kubula77

Recommended Posts

jen chci pridat svou zkusenost s prodejci.chci si koupit 407 sw.a nebojim se jit do 1.6 hdi.prodejce mi poradil ze pokud se mi to bude zdat slabe tak mi v ramci zaruky zvysi vykon na 140ps za 8000kc.usetrim na pojistce a 2.0motor je mysli si o 40tkc drazsi.to bylo v Ostrave.co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno...vykon je rekneme podle me dost na hranici..co na to turbo a fap ? :) Da ti na tu upravu papirovou zaruku ? Kdyz ti odejde treba to turbo, vymeni ti ho v ramci zaruky ? Co fap ? ten se ti bude asi dost casto ucpavat...ja teda nevim, na 1.6 zvysit vykon ze 110 na 140 se mi zda sakra moc. Radsi bych se v tom az tak nevrtal, mam 110koni taky, ty budes mit ten motor o dost pruznejsi a na vykon si nestezuju, je to tak akorat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vse v ramci zaruky a pry nejde o chip.je to pry bezpecne a zadny dil v aute nebude ohrozen.dkyby se to chipovalo tak bych se bal,je to 30koni ale borec me uklidnil ze je to bezpecne a o zaruku neprijdu.tak nevim,koupim to bez zvyseni a kdyby to bylo slabe tak o tom zacnu uvazovat.jen jsem se chtel podelit o zajimavost se kterou v peugeotu v Ostrave prisli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Presne tak vykon motoru nenaroste jen tak!Za 8000 je nejaky obycejny cip a to bych si do noveho auta urcite nedal...Nehlede na to,ze vse co je ciple vic kouri a tim padem jak uz bylo zminovane budes kazdou chvili cistit fap...Jinak ver tomu,ze ti 1,6 110 nebude stacit pokud jsi pred tim nejezdil ve skodovce;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Víťa

Jsem čerstvým čekatelem na 1,6 HDI a pokukuju po možnostech chromové masky - nevíte jestli se dodává a jaká je??:mrk

Já jsem si koupil chromovou masku na www.musketier.de. Měli nějakou slevu přes e-bay. Na ebay byly minimálně 2 druhy. Jinak třeba v Praze u AV Caru o žádné masce nevěděli, ale koncesionář u nás Grobár je za cenu okolo 5000 Kč montuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Mam tento motor v SW a musim Vas vyvest z omylu ze ten motor nestaci, ba naopak je to vynikaji motor, s autem si hraje jak nic i pri jeho velke vaze, a to nemluvim o spotrebe, auto muzu honit jak chci a pres 6l se nedostanu ani nahodou. Ale je fakt ze jsem tomu taky neveril, dokud jsem si ho nezkousel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Původně zaslal: Danfapeugeot

ahojda, manža má 406 2,0 HDi a já 407 1,6 HDi a musím říci, že mi dokonce ta moje 407 příjde živejší.

Tak nez stary 2.0 bude urcite zivejsi preci jen koncepcne na jine urovni ale zase by nemusel tolik vydrzet.A sere se daleko vice nez osvedceny 2.0 8v.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...