Sign in to follow this  
Followers 0
Netopýrka

Nová kočkovitá šelma v rodině

69 posts in this topic

Tak toto je nová kočičí šelmička v naší rodině:

mnouk%20006.jpg

Není to sice lev, ale nevadííííí :)

;) za fotku se omlouvam, ale mnouk je doma dve hodiny a teprve se rozkoukava, nechtela jsem ho fotit s bleskem...zitra vyfotim lip :) ted spinka pod stolem...jezis ten je sladkeeej :-) ...takhle se rozhlizel po byte....Mnoukic.JPG

:D...Kurtiku, diky...mne to po tom zesvetleni prislo hnusne, tak jsem nechala tu nekvalitni verzi :)...btw. proc ta lekce cestiny???

Pěkná čičina, jen by mohla mít trošku delší chloupky, nejsem vyloženě vyznavačem tohoto stylu... ;)

:super mno my puvodne neplanovali zadnou mrouskacku, ale jeli jsme na navstevu ke znamym a tenhle kocourek si nas vybral. Tri dny mi nedal spat a po vikendu uz jsme volali, ze si ho vezmeme :)... takze to neni otazka stylu, proste nas chtel, tak jsme si ho koupili :) je hodny, ma milou povahu, neboji se, ani cesta autem nevadila...proste je to boreeeec :) ze sourozencu nejmensi, ale rozhodne se neztrati ...uz tady prolezl cely byt :)

Taky sme nedavno jednu šelmu pořídili. Jenže najednou z roztomilýho koťete se stáva lovec,pes už neví kam by se před ní schoval :D a my víceméně taky :D

post-0-14109595106165_thumb.jpg

Původně zaslal: Netopýrka

Tak toto je nová kočičí šelmička v naší rodině:

[

Není to sice lev, ale nevadííííí :)

Hezkej kočičák, to je orientálec, nebo siamskej??

Původně zaslal: Netopýrka

:D...Kurtiku, diky...mne to po tom zesvetleni prislo hnusne, tak jsem nechala tu nekvalitni verzi :)...btw. proc ta lekce cestiny???

Hnusný? Aspoň je na tom vidět, že je to kočka a že sedí na svým obydlí. ;) Ale samozřejmě stejně jako ostatní čekám na lepší foto. :)

Co se týká lekce češtiny - boj s větrnými mlýny....

to Boob: to je krasnej lovec :)

to Hurvajz: siamak to je :)

ty brdoooooooooo: kocourek udelal prave prvniho hovnika a do kockolituuuu - sikulkaaa :D

to Kurt: ale no tak, kasleme na estetiku, to je burt :)....jinak on na pelisku nesedi, ale on stal za nim, vytazeny do vysky, jako zirafaaak :D :D :D je strasne srandovni....

Boob: Černoušek je taky krásnej (a má víc chloupků :D)...

Netop: Tak to je opravdu šikovnej, našeho Macka jsme to museli chvíli učit, protože byl zvyklej na venkovní prostředí, Zuzana to uměla taky hned a sama :D

Tady je Zuzana:

[upravil dne 1/1/2007 Dundee]

post-0-14109595106555_thumb.jpg

:mrk:mrk:mrk Dundeee...to je kocinda a kocicak...moc hezkyyyy :)

[upravil dne 1/1/07 Netopýrka]

Netop: Tak to je bomba, budeš druhá, koho známe (když nepočítám starostu, se kterym jsem párkrát jednal) hned po sousedech :D Copak tě sem táhne, čerstvej vzduch? :D

Radek: Takovýho kocoura bych doma uvítal stopro, je nádhernej! Mamina měla dva podobný, jen s kratšíma chlupama a byli to super mazlové... ;)

Radek H.: ten je uuuuzasnej, na zrzundiky ja trpim....:)

Dundee: koupili jsme tam dum :)...takze az dodelame topeni, stehujeme se napevno :) takze jste timto zvani na kolaudacni vecirek, datum zatim nezname, ale vcas se ozvu :)

Jezis to je supeeeeeeeeeeeeer !!!