Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová kočkovitá šelma v rodině


Netopýrka

Recommended Posts

:super mno my puvodne neplanovali zadnou mrouskacku, ale jeli jsme na navstevu ke znamym a tenhle kocourek si nas vybral. Tri dny mi nedal spat a po vikendu uz jsme volali, ze si ho vezmeme :)... takze to neni otazka stylu, proste nas chtel, tak jsme si ho koupili :) je hodny, ma milou povahu, neboji se, ani cesta autem nevadila...proste je to boreeeec :) ze sourozencu nejmensi, ale rozhodne se neztrati ...uz tady prolezl cely byt :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D...Kurtiku, diky...mne to po tom zesvetleni prislo hnusne, tak jsem nechala tu nekvalitni verzi :)...btw. proc ta lekce cestiny???

Hnusný? Aspoň je na tom vidět, že je to kočka a že sedí na svým obydlí. ;) Ale samozřejmě stejně jako ostatní čekám na lepší foto. :)

Co se týká lekce češtiny - boj s větrnými mlýny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Boob: to je krasnej lovec :)

to Hurvajz: siamak to je :)

ty brdoooooooooo: kocourek udelal prave prvniho hovnika a do kockolituuuu - sikulkaaa :D

to Kurt: ale no tak, kasleme na estetiku, to je burt :)....jinak on na pelisku nesedi, ale on stal za nim, vytazeny do vysky, jako zirafaaak :D :D :D je strasne srandovni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boob: Černoušek je taky krásnej (a má víc chloupků :D)...

Netop: Tak to je opravdu šikovnej, našeho Macka jsme to museli chvíli učit, protože byl zvyklej na venkovní prostředí, Zuzana to uměla taky hned a sama :D

Tady je Zuzana:

[upravil dne 1/1/2007 Dundee]

post-0-14109595106555_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netop: Tak to je bomba, budeš druhá, koho známe (když nepočítám starostu, se kterym jsem párkrát jednal) hned po sousedech :D Copak tě sem táhne, čerstvej vzduch? :D

Radek: Takovýho kocoura bych doma uvítal stopro, je nádhernej! Mamina měla dva podobný, jen s kratšíma chlupama a byli to super mazlové... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...