Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovy vyfuk


misoB

Recommended Posts

ja sem si sehnal na 106 remusa..hezkej zvuk a slo celkem poznat ze to lip tahne..

nejdriv sem chtel taky origos abych se stim nemusel mrdat ale chteli za nej 11 500kc to je za vyfuk celkem palka .

tak sme koupil universal 3500 prace aby pasoval presne 1700

dal sem to do jedne firmy at je to na 100% a myslim ze kupovat origos nema smysl..das za nej svinsky vic..a mne ten UNI udelali tak ze to vypada jak origos kdyz na to kouknes

[upravil dne 1.1.2007 sweps]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: misoB

307 SW 2.0HDi / neviete kde nieco zohnat, ale nechcem univerzal...najradsej by som tam dal nejaky origo. Tusim, ze aj Peugeot priamo nieco dodava, ale neni som si isty...a ta cena...:myslim

Tak hlavně to nemá vůbec žádný smysl. Dokud nezačneš od svodů, nevyhodíš FAP, nebo v případě, že FAP nemáš, nedáš jen sportovní kat, je to na nic. Akorát to bude dělat kravál.

Nerezovej vejfuk je taky hezká věc, jenže, když neni komplet, tak je problém s napojením. Sice víc vydrží, ale je to relativní vzhledem k ceně.

Supersprint dělá kompletní výfuky přímo na konkrétní model, neže na HDi moc ne. Od jiných značek můžeš koupit konec na konktrétní auto. to tovoje tam taky bude, ale cena od 8-20 tisíc vůbec neni příjemná. Myslim, že je to pro ouchyly, co potřebujou vzadu pořádnou rouru, aby všichni čuměli.

Co plánuji na HDi bez FAPu je vyhodit kat, dát tam sportovní a komplet od svodů dozadu přes 55 trubku naohýbat z nerezu. Univerzální konec, kde váhám mezi průchozím (nemá homologaci) a asi za 11 celonerez z autodoplnky.cz bo jinde sem ho neviděl. Třeba na 306 HDi, když ti upadne koncový díl, je to jen trošku slyšet, žádný kravál, takže když je koncovka čistě průchozí a ne \"laděná\" (aby to dělalo bordel a připadal sis mocně) neměl by být problém.

Zkoušeli sme HDi uplně bez katu s dobrou váhou vzduchu a novym olejem.. najeto cca 200 000 a prošlo to emisema s rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 2.1TD s VTG turbem. Výfukové svody k turbu jsou dělané na míru kvůli zástavbě tohoto turba a výfuk je pouze 76mm roura od předu až dozadu. Motor je samozřejmě hlučnější oproti sérii, ale žádný kravál jako Š120 bez výfuku apod. Jediné co je opravdu nepříjemné je meluzína od turba při přeřazení, vyřazení apod. Budí to až moc pozornosti ;) Proto bych nedoporučoval průchozí poslední díl. Nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem sehnal originál výfuk od Musketiera (používají tlumiče zn. Remus) v slušném stavu. Mno a až zrezne, nechám podle něho udělat nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sweps

ja sem si sehnal na 106 remusa..hezkej zvuk a slo celkem poznat ze to lip tahne..

nejdriv sem chtel taky origos abych se stim nemusel mrdat ale chteli za nej 11 500kc to je za vyfuk celkem palka .

tak sme koupil universal 3500 prace aby pasoval presne 1700

dal sem to do jedne firmy at je to na 100% a myslim ze kupovat origos nema smysl..das za nej svinsky vic..a mne ten UNI udelali tak ze to vypada jak origos kdyz na to kouknes

[upravil dne 1.1.2007 sweps]

Akorát máš koncovku nakřivo do boku ne?Nebo jak si ji vyřešil?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je to vsetko jasne s teoriou vyfuku...ze sa oplati alebo neoplati montovat vtedy a len vtedy...islo my vsak iba o to,ze tie origo vyfuky maju prijemne ladenie zvuku teda nejako moc nehucia ako tie supy za 3000...a maju spravny bariton az ked sa autu stupi na krk...p.s. mal som taky uiverzal raz, tak viem ...sice to nebol peugeot ale seat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...