Sign in to follow this  
Followers 0
.mycTD

GTI podtlakova regulace predstihu

15 posts in this topic

nevite nekdo, kam ma vest hadicka podtlaku od rozdelovace? Ted jsem si vsimnul, ze ji tam nemam:myslim

Tady nevim, ale snad ti pomůže, že u golfa (1.3 MPi) mi podtlak od rozdělovače vedl ke škrtící klapce a následně byl takhle propojenej i s klapkou předehřívání nasávaného vzduchu (z tý klapky)...

ta hadice musí určitě končit v těle škrtící klapy.. U starších modelů je na horní straně škrtící klapy trubička o průměru cca 4mm, u novějších je na spodní straně o průměru cca 1cm.. (aspoň na dlou klapách co mám doma tomu tak je..)

Původně zaslal: vix

až na diesely, až na diesely ...

Jo, jo, myslel jsem benzíny různých výrobců :D

Každopádně jestli ty parohy jsou jsou od motoru ktera mela podtlakovou regulaci,(vsechny vícebody mimo MI16)tak tam 100%musí být výstup z sací trouby(za škrt.klapkou)........:papa

parohy jsou ze stejnyho motoru, jako ten rozdelovac, ale volne diry v sani bych si asi vsimnul. Zkusim to jeste zkouknout a kdyztak to k necemu prifarim:)

Původně zaslal: .mycTD

nevite nekdo, kam ma vest hadicka podtlaku od rozdelovace? Ted jsem si vsimnul, ze ji tam nemam:myslim

čus ty máš vyměněnej motoř? já u DDZ žádnou potlakovou hadici na rozdělovači nemám :papa

kovi: jo, prebastlil jsem to na Jetronic -proto tam nemam tu hadici:D

jinak jsem na telese klapky nasel zespodu vyvod podobeho prumeru, jako na rozdelovaci, ale zda se, ze je zaslepenej, pac tam nic nefuni:myslim Pobliz jsou dva vyvody do V tusim na vodu. Nemuze nekdo aspon priblizit, kde konkretne ho najdu? (zvrchu/zespodu)

[upravil dne 3.1.07 .mycTD]

Nechceš to spíš vyfotit, jak to tam máš? Já bych to podle popisu dal na ten konec, kterej máš podle tebe zaslepenej, zkus se na to mrknout... Golf to měl za škrtící klapkou a jako trochu dolů...

Dundee: Tam jsem to taky dal, akorat to nic nedela:) Vyvodu na podtlak je v sani nekolik, ale vsechny jsou obsazeny. Spis bych to potreboval vyfotit zapojeny...

Tak to já ti asi s TD motorem nepomůžu... :D A z čeho je ten motor, co jsi tam nabastlil, z 309 GTi?

Motor jako takovej je stejnej, vymenil jsem jenom 1bodove vstrikovani za multipoint + pochopitelne zmena RJ a nejake kabelaze