Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolko vydrzi 1,9 TD


ondrej09

Recommended Posts

Ja viem ze je to velmi specificke pre kazdy automobil ale zaujmalo by ma kolko ste uz videli nabehane na tychto motoroch alebo kolko ste nabehali, existuje niaka hranica od kedy sa uz do tohoto motora neoplati investovat a radsej sa ohliadnut po nieco s mensim poctom km. Moje levica ma 244000 km a vrci exelentne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Myslím, že při slušném zacházení není problém s tímto motorem překročit hranici 500 000 km - PRASE ALE DOKÁŽE ZNIČIT MOTOR UŽ TŘEBA PO 50 000 km - tak a teď si vyber

Plně s Medvědem souhlasím. Já mám 406 2.0i 16V r.v.1996 a mám najeto přes 260000km a motor je v pořádku. Opravdu záleží, jak se k vozidlo přistupovalo od začátku. Já jsem druhý majitel, mám servisní kniha (první majitel firma) a najeto mělo 231000km.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s predeslyma a pripojim svoji zkusenost,

koupil jsem 406 v bazaru, tvrdili ze ma najeto 100tkm, coz je blbost a s tim jsem pocital, mela min 200tkm! Ted mam na tachaci 260tkm, takze celkem +-350tkm a auto je v naprostym poradku (tuktuktuk) a slape jak hodinky.

Zalezi opravdu jak se o to majitel stara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...