Sign in to follow this  
Followers 0
ondrej09

Kolko vydrzi 1,9 TD

4 posts in this topic

Ja viem ze je to velmi specificke pre kazdy automobil ale zaujmalo by ma kolko ste uz videli nabehane na tychto motoroch alebo kolko ste nabehali, existuje niaka hranica od kedy sa uz do tohoto motora neoplati investovat a radsej sa ohliadnut po nieco s mensim poctom km. Moje levica ma 244000 km a vrci exelentne :)

Myslím, že při slušném zacházení není problém s tímto motorem překročit hranici 500 000 km - PRASE ALE DOKÁŽE ZNIČIT MOTOR UŽ TŘEBA PO 50 000 km - tak a teď si vyber

Původně zaslal: Medvěd

Myslím, že při slušném zacházení není problém s tímto motorem překročit hranici 500 000 km - PRASE ALE DOKÁŽE ZNIČIT MOTOR UŽ TŘEBA PO 50 000 km - tak a teď si vyber

Plně s Medvědem souhlasím. Já mám 406 2.0i 16V r.v.1996 a mám najeto přes 260000km a motor je v pořádku. Opravdu záleží, jak se k vozidlo přistupovalo od začátku. Já jsem druhý majitel, mám servisní kniha (první majitel firma) a najeto mělo 231000km.:super

souhlasim s predeslyma a pripojim svoji zkusenost,

koupil jsem 406 v bazaru, tvrdili ze ma najeto 100tkm, coz je blbost a s tim jsem pocital, mela min 200tkm! Ted mam na tachaci 260tkm, takze celkem +-350tkm a auto je v naprostym poradku (tuktuktuk) a slape jak hodinky.

Zalezi opravdu jak se o to majitel stara