Sign in to follow this  
Followers 0
Mikee

Radio do 306tky

15 posts in this topic

Hello kluci,prosim Vás mam v aute original radio na kasety.Jde nejak vyjmout a nahradim klasickym radiem na cd aniž by v palubce zustala dira???děkuji

No pokud vím tak do 306 není nutný žádný rámeček montovat, místo orig. rádia tam jde dát jakýkoliv jiný bez dalších úprav (snad kromě nějaký redukce na kabely).

Původně zaslal: Driver

No pokud vím tak do 306 není nutný žádný rámeček montovat, místo orig. rádia tam jde dát jakýkoliv jiný bez dalších úprav (snad kromě nějaký redukce na kabely).

ramecek neni nutny, ale je vhodny, pac jinak zustane kolem radia neesteticky prazdny prostor. samo zalezi jaxe na to kdo diva :)

Původně zaslal: Mikee

Hello kluci,prosim Vás mam v aute original radio na kasety.Jde nejak vyjmout a nahradim klasickym radiem na cd aniž by v palubce zustala dira???děkuji

Koupit rámeček (asi 400 Kč).

Též jsem koupil auto bez rádia 306 sedana-1996 , rámeček jsem nedával - pouze dal nové rádio viz obrázky v profilu zas tak hrozný to podle mě není no posuďte sami , (kvalita fotek ale stijí celkem za prd - foceno starým foťákem) http://www.peugeot-club.com?clen=3327 :papa

[upravil dne 31/12/2006 raspa]

Původně zaslal: Mikee

Rámeček - stojí 159Kč, určitě to vypadá lépe: http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/ramecek-autoradia-peugeot-306-s255329

Záleží jak kdo chce, já ho třeba nekupoval, protože se mi líbí, že to radio netrčí ven z palubní desky, ovládání radia to taky nevadí.

post-0-14109595105686_thumb.jpg

Záleží jak kdo chce, já ho třeba nekupoval, protože se mi líbí, že to radio netrčí ven z palubní desky, ovládání radia to taky nevadí.

Já ho nikomu necpu! :D

Jen jsem odpovídal na dotaz Jde nejak vyjmout a nahradim klasickym radiem na cd aniž by v palubce zustala dira???

Původně zaslal: Kurt

Já ho nikomu necpu! :D

Jen jsem odpovídal na dotaz Jde nejak vyjmout a nahradim klasickym radiem na cd aniž by v palubce zustala dira???

Já taky nikoho neodrazuju od koupě, jenom jsem dal fotku jak to vypadá bez rámečku, jak jsem psal, záleží na vkusu každýho soudruha :D :D :D

Původně zaslal: Marvix

A jak jste řešily připojení ovládání pod volantem?

Já to neřešil, jelikož nový radio nemá možnost připojení tak jsem to nezapojil. Jinak se dá koupit redukce na připojení toho ovládání, ale cenově to vycházelo víc než origo dálka k rádiu na volant.

ramecek stoji od 150-250, je to esteticka zalezitost, ovladani sem odstranil a dirku zaslepil.Vyndat original radio je pekna pakarnicka, pokud nevis jak ten mechanizmus facha a nemas ty vyndavaci plisky. Strkaj se pod radio (spodek okraje) do skvirek sirokejch cca 5mm x1mm a plechy na vyndavani sou dlouhy tak 10cm.

Původně zaslal: lipnicak

Vyndat original radio je pekna pakarnicka, pokud nevis jak ten mechanizmus facha a nemas ty vyndavaci plisky. Strkaj se pod radio (spodek okraje) do skvirek sirokejch cca 5mm x1mm a plechy na vyndavani sou dlouhy tak 10cm.

nepotrebujes ty plisky a vubec neni tezky ho vyndat staci do tech otvoru pod radiem strcit dva noze a vytahnout ho za otvor kazety