Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světla


Dundee

Recommended Posts

Tak sem mu psal email:

Dobrý den,

píší ohledně vašeho inzerátu, viz http://www.aukro.cz/item183860778_peugeot_405_nove_cire_projektory_s_led_blinkrem.html. Poskytujete na paraboly nějakou záruku? Jaký mají atest? Český 8SD nejspíš ne,že? Mám P405 nový model,tak by mě zajímalo,jestli jde elektricky nastavit zdvih světel, případně jestli jdou na ně namontovat servomotorky z originál světel. Máte nějaké další foto, než je v inzerátu? Zajímalo by mě jak zapadnou na své místo, jestli jsou někde nějaké mezery.

Děkuji

S pozdravem

Lukáš Marinov

Odpověď:

Dobrý den,

bohužel tyto lampy nejsou s možností stavitelnosti výšky světla. Homologace je samozřejmostí ("E" pro celou EU).

Vzhledem k tomu, že tyto lampy do ČR zatím nikdo nedovezl včetně mě, nemůžu Vám poskytnout žádné další informace ani fotografie.

S pozdravem

Martin Kopáček

Odpověď:

Dobrý den,

myslím,že nejste jediný,který tyto světla prodává,ale jste nejlevnější, co sem našel. Viděl sem je minimálně v 2 internetových obchodech. Ta stavitelnost zamrzí, s atestem sem ani moc nepočítal,ale raději sem se zeptal. "E" je v ČR zatím k ničemu. Myslíte,že budete mít někdy možnost světla vyfotit? Až vám nějaké příjdou. Zatím budu přemýšlet o koupi. A byla by nějaká záruka?

S pozdravem

Lukáš Marinov

Přeposlaná zpráva

Asi do nich půjdu,ale musím je vidět na živo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Vypadají zajímavě:super

To jo, ale stejně to vypadá na tý druhý fotce tak, že ta část s blinkrem není zároveň s blatníkem, což vypadá normálně, protože jsem ještě neviděl blinkr u 405, který by seděl přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mefisto86: Na tý červený 405 z tipcars opravdu vypadaj divně. Doufám,že na stříbrný to bude lepší :myslim. Jinak mě sedí blinkr přesně, nikde nemám žádnou mezeru :cool:

to komisar: Díky za foto!

to all: Dneska mi přišla odpověď na mail:

Dobrý den,

jsem rád, že existují lidé, kteří vždy dokážou "správně" informovat ostatní.....

Na druhou stranu pokud píšete "E" je v ČR zatím k ničemu"....,tak to Vás musím opravit zase já...Je to přesně NAOPAK.

Záruka je samozřejmostí.

Řekl bych,že s tím atestem mám pravdu. E sice platí v evropě,ale v ČR musí být navíc atest 8SD nebo se mýllím? A nezdá se mi,že by na ně nešel namonotovat ten servomotorek na nastavení zdvihu světel. To mě dost štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to mefisto86: pošli mi prosímtě link na tu červenou 405 s angels eyes. Zavolám do toho bazaru a zkusím se domluvit, jestli by mi prodaly jenom světla.

Tak bohužel odkaz se mi nedaří:( Ale když si zadáš vyhledat 405-ky tak je na druhý stránce zapsaná jako "PEUGEOT 405 1.4 č.49" rv. 1993, nalítáno 135t cena 29tkč :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se zastavil na Mělníku a viděl tu Mi16, o které jsem psal dřív a kouknul jsem se pěkně zblízka. Světla sedí perfektně, jen horní rohy "blinkrů" jsou trochu víc zahnutý, než originál, ale jinak sedí pěkně, takže si myslím, že by to mělo být všechno v pohodě. V neděli tam pojedu znovu, tak ji zkusím trochu nafotit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Dneska jsem se zastavil na Mělníku a viděl tu Mi16, o které jsem psal dřív a kouknul jsem se pěkně zblízka. Světla sedí perfektně, jen horní rohy "blinkrů" jsou trochu víc zahnutý, než originál, ale jinak sedí pěkně, takže si myslím, že by to mělo být všechno v pohodě. V neděli tam pojedu znovu, tak ji zkusím trochu nafotit ;)

Koukej to nafotit dost mě to zajíma.... :aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrcátka mi taky moc nelahoděj, ale jiným se prý moc líbí (není to klasický M3, takže trochu změna;)). Jinak ten výfuk je 2x ovál DTM. Dnes jsem jel okolo a nebyl tam, tak se snad v neděli zadaří. Foťák mám pro jistotu pořád v autě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...