Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přední světla


Dundee

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

hele je to nějakej klučina viděl jsem jak to upravuje od začátku,když chodím kolem na pivko,naštěstí tam nyní stál tak jsem udělal fotky narychlo

Asi je dost šikovnej, protože na tom autě je odvedený dost práce. Pokud to dělá sám a nedává to do servisu, aby mu tam udělali tohle atámhleto, tak klobouk dolů... :super

Původně zaslal: mi16r

Kedze si ukladam vsetky zaujimave 405-ky a toto som nasiel niekde na nete. ALe bohuzial na ceskej a ani slovenskej scene som sa s tym nikdy nestretol

No tak teď to máš \"počesku\" poprvé :D Když narazím někde na netu na nějakou pěknou 405, tak si ji pořádně prohlídnu, abych trochu načerpal inspiraci, ale fotky si nějak extra neukládám... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Tyhle se mi líbí ze všech nejvíc a osobně bych bral asi ty první ;)

mi16: Tohle všechno se dá někde koupit? Za kolik by ty první byly?

No tie sa pacia aj mne. Stretol som sa s tymito svetlami iba na tejto stranke http://www.kenmood.com/bildemappe/ a dakedy davnejsie som tie svetla videl na arabskych 405. Zajtra pohladam foto a hodim to sem aby si mal predstavu:roker. A na predaj by mali byt. A ked nie trebalo by vyskusat tie z bmw e36. Mozno maju rozmery a tvar podobne

[upravil dne 11/2/07 mi16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to komisar: Díky za foto, tohle péžo sem párkrát potkal v ČB a jednou,když sem jel z Blatný do Písku po čtyřproudovce, dokonce i zdravil, což se jentak nevidí :papa. Každý má svůj vkus,ale co se týče auta,tak se mi ten design mi zdá dost přehnaný,takovej styl Fast and Furious. Ale majitel musí být hodně šikovnej.Ty angels eyes nevypadaj vůbec špatně, to samý zadní svítilny. Ale nevím nevím jak by čirý světla vzadu vypadaly na stříbrný metle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dundee: Vím,že sem děsně otravnej,ale myslel sem ty zadní svítilny co jsou na tý modrý 405, viz výše. Chtěl bych vidět jak vypadaj na stříbrný 405, novej model. Bohužel foto zadku nemám. Jinak to foto co si sem vkládal od mi16 je roztáhlý nebo je ta 405 tak dole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle fotka je focená pod blbym úhlem a pak někdo upravil rozměry, proto je ve výsledku takhle \"rozpláclá\". V pohodě, až budu mít chvilku, zkusim ty světla přenýst alespoň na tuhle \"placku\" :D, ale žádný zázraky nečekej, nejsem v tom zběhlej a dělám to na rychlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...