Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světla


Dundee

Recommended Posts

Ještě to neni ono, ale na jaře za ně chtěli pár kaček přes 10.000,- a ještě navíc se musely objednat ze zahraničí, u nás nebyly v nabídce... Pokud za každýho půl roku takhle hezky zlevněj, za rok budou pod pět a jdu do nich (hezká utopie, co? :D) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Ještě to neni ono, ale na jaře za ně chtěli pár kaček přes 10.000,- a ještě navíc se musely objednat ze zahraničí, u nás nebyly v nabídce... Pokud za každýho půl roku takhle hezky zlevněj, za rok budou pod pět a jdu do nich (hezká utopie, co? :D) :super

Hm pěkný plány.... :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Ještě to neni ono, ale na jaře za ně chtěli pár kaček přes 10.000,- a ještě navíc se musely objednat ze zahraničí, u nás nebyly v nabídce... Pokud za každýho půl roku takhle hezky zlevněj, za rok budou pod pět a jdu do nich (hezká utopie, co? :D) :super

JJ, moc hezký plány máš...:super Jenom je smutný, že za 7500,- se dají na bazarech už sehnat i ty nejstarší čtyřistakule (sice dezolátní stav, ale ...) ... Takže závěrem: já bych to do toho auta už asi nevrazil ani za 5tis... myslim, že už jsem do něja \"nafutroval\" celkem dost ...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Hezký světýlka.......opravdu škoda, že nejsou s černým podkladem - to bych se asi hodně rozmějšlel :myslim:myslim

Dělaj se, ale tuta firma je asi nedodává, leda se jich zeptat...

Původně zaslal: Neon

Jenom je smutný, že za 7500,- se dají na bazarech už sehnat i ty nejstarší čtyřistakule (sice dezolátní stav, ale ...) ... Takže závěrem: já bych to do toho auta už asi nevrazil ani za 5tis... myslim, že už jsem do něja \"nafutroval\" celkem dost ...

Seženeš dezolátní stav z roku 87, ale k čemu, když máš novej model? :D U mě by se těch 5 tisíc vyplatilo, vlastně by se vyplatila i tahle cena, protože kompletní nová lampa H4+H1 stojí v Kelly cca 5500,- :D Takže pokud budu potřebovat nový světla, objednávám tyhle s černym podkladem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak na to koukám, tak celkově se mi více zamlouvají asi origo světla, anebo by myslim ještě ušla světla čirá, ale bez \"angel eyes\" ... to se na to čuprhranatý auto prostě nějak nehodí (už asi stárnu, ale je to tak).

Jinak Dane - máš pravdu, že než koupit nový v Kelly, tak se Ti tyhle vyplatěj, kor když se Ti líběj, ale já bych v případě potřeby koupil jetou sadu na vrakáči, nebo na inzerát a dají se sehnat i kolem litru ....:D:papa

ps: ale ta detailní fotka je pěkná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Hmmm takhle na autě vypadají \"zvláštně\" i když to míčko na fotce nevypadá nic moc - namá ani ty chromové nesmysli na masce :roker:roker

Ty chromový nesmysly měly čtyřkolky ... ale jinak souhlas s tvým názorem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...