Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otazka na admina


jozefsv

Recommended Posts

je to len take moje zistenie a mozno pre vas ostatnych blbost,ale ked som minule premyslal nad 406 coupe a hladal som o tomto modele nejake blizsie info,tak mi trvalo dost dlhu dobu kym som pod modelom 406 nasiel nieco o coupe.viem,ze coupeckarov je tu malo,ale nebolo by vyhodnejsie koli prehladu,aby mali pod modelom 406 este pod model 406 coupe?je tam tema rozobrana na 10 stran a je tam vsetko mozne.ak niekto hlada nieco konkretne tak sa nacita ako blbec kym to najde.len koli prehladu.je to len moje poznanie tak ma za to dufam neukamenujete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Myslím, že něco podobného se probíralo už tady: http://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/16732-xmb/

najdeš tam i můj názor na další dělení podsekcí.

kazdy mame na to svoj nazor.myslim,ze problem nie je zadat temu do spravnej sekcie,ale problem nieco najst ak na to nemas dostatok casu.kto nepochopi kde sa maju temy zadavat tak to uz je o inom.casom sa to stane len neprehladnejsie (viac aut,viac modelov, viac ludi) takze urcite k tomu raz dojde.je to len moj nazor.nevedel som,ze sa to uz preberalo.dik adminovy za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

kazdy mame na to svoj nazor.myslim,ze problem nie je zadat temu do spravnej sekcie,ale problem nieco najst ak na to nemas dostatok casu.kto nepochopi kde sa maju temy zadavat tak to uz je o inom.casom sa to stane len neprehladnejsie (viac aut,viac modelov, viac ludi) takze urcite k tomu raz dojde.je to len moj nazor.nevedel som,ze sa to uz preberalo.dik adminovy za odpoved

On samozřejmě není problém v budoucnu udělat sekci \"406 Coupé\", pokud o ni budou uživatelé mít zájem. Do té doby pod \"406\" budou všechny modely 406-tek, stejně jako pod \"206\" budou 206 CC, 206 SW, atd.

Ber to tak, že jsi zatím první (a tedy jediný), kdo tuto sekci chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...