Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už vím jak nechci skončit až budu starej :)


kujon106

Recommended Posts

Ahoj.Když jsem vyměnil feldu za kredenc,tak můj první výjezd z garáže dopadl podobně - myslím tím,že jsem to lehce opřel.Já zapomněl,že je to nové hodně širší.

Také musím vzpomenout na staříka,který porazil na přechodu před školou ve Frenštátě p/R dvě děti.Byl už tak sešlý,že nemohl ani svého Trabanta obejít.Jestli mu sebrali papíry,už televize neříkala.....P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

chudak deda ale som rad že nemal klobouk alebo čepičku jako nekteři naši CZ a SK vodiči po 70letech

Mám trochu pocit, že děda chvilku nějakou hučku na hlavě měl, ale nejsem si jistej, jestli si ji sundal a znova na to koukat nechci, protože je mi líto každýho plechu na jakymkoliv autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To můj děda si koupil elektrickej skůtr a jezdil na něm imrvére nalitej po vesnici a semtam i do Prostějova. Samozřejmě bez helmy. A když jsem se snažil něco namítat, tak odvětil, že má policajty v pr... a že ho každej vidí a ať si něco zkusí.... co na tohle chcete říct. Chvála bohu, že autem už nejezdí. A děda od manželky jezdil ve svých 90ti letech na kole, nedívaje se doprava ani do leva vyletěl na hlavní a nikdy se mu nic nestalo - bydlíme na vesnici, kde je neuvěřitelná frekvence kamionů, a na připomínku že je jeho jednání nebezpečné a něco ho přejede odpověděl \" šak mně vidí \". Potom jsme byli nuceni mu to kolo zabavit a to ještě nadával něco ve smyslu omezování lidské svobody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...