Sign in to follow this  
Followers 0
kujon106

Už vím jak nechci skončit až budu starej :)

19 posts in this topic

Náhodou, děda je hustej. Aspoň ví, v jakejch otáčkách je Seicento ta správná pila. To, že se netrefí do garáže s krabičkou od sirek, to se může stát každýmu :D:D:D:D

muj deda jeste porad jezdi na pionyru :mrk:D verim, ze kdyby to melo vic kobyl, tak jezdi jako prase :D

Slušnej dědeček, ten motor musí mít závodní parametry, po takovym záběhu :D :D Co se týče trefování do garáže apod.- stává se to opravdu každýmu, mě Monča oholila kousek boku u auta o betonovej sloupek vrat u kámoše (bylo jí 19 let) :mrk

Ahoj.Když jsem vyměnil feldu za kredenc,tak můj první výjezd z garáže dopadl podobně - myslím tím,že jsem to lehce opřel.Já zapomněl,že je to nové hodně širší.

Také musím vzpomenout na staříka,který porazil na přechodu před školou ve Frenštátě p/R dvě děti.Byl už tak sešlý,že nemohl ani svého Trabanta obejít.Jestli mu sebrali papíry,už televize neříkala.....P806

chudak deda ale som rad že nemal klobouk alebo čepičku jako nekteři naši CZ a SK vodiči po 70letech

Původně zaslal: ZILA

chudak deda ale som rad že nemal klobouk alebo čepičku jako nekteři naši CZ a SK vodiči po 70letech

Mám trochu pocit, že děda chvilku nějakou hučku na hlavě měl, ale nejsem si jistej, jestli si ji sundal a znova na to koukat nechci, protože je mi líto každýho plechu na jakymkoliv autě...

Ještě že neměl nějaký dlouhý auto, jako to u dědků bývá...

To je náký divný že to zrovna opřel a byla tam ta kamera:myslim ale líbí se mě jak si některý lidi pochavujou,že koupili auto po důchodci:D

chudák auto...

Děda už neměl mít několik roků papíry... ještě že to byly dveře garáže a ne dveře třeba auta někoho z nás :D :D

To můj děda si koupil elektrickej skůtr a jezdil na něm imrvére nalitej po vesnici a semtam i do Prostějova. Samozřejmě bez helmy. A když jsem se snažil něco namítat, tak odvětil, že má policajty v pr... a že ho každej vidí a ať si něco zkusí.... co na tohle chcete říct. Chvála bohu, že autem už nejezdí. A děda od manželky jezdil ve svých 90ti letech na kole, nedívaje se doprava ani do leva vyletěl na hlavní a nikdy se mu nic nestalo - bydlíme na vesnici, kde je neuvěřitelná frekvence kamionů, a na připomínku že je jeho jednání nebezpečné a něco ho přejede odpověděl \" šak mně vidí \". Potom jsme byli nuceni mu to kolo zabavit a to ještě nadával něco ve smyslu omezování lidské svobody.