Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka P307


mares

Recommended Posts

Původně zaslal: mares

Kdo má problém s vyklající loketní opěrkou ať se ozve. Znám jak na to.Stačí vyrobit a namontovat ocelový ztužující prvek a je po problému.Bez této opěrky si cestování už neumím představit.

Tak to by me docela zajimalo, posli nejakej navod, jak na to. Mne se to vikla od zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

a vies o tom, ze tie origo stoja pekne za H? radsej jednu siroku, ako 2 tenke papeky, ruka mi akurat sadne medzi ne...

těžko říct, mi zase vyhovuje mít opěrku zvlášť pro sebe a nepřetlačovat se se spolujezdcem, je sice uchycena nějak divně, ale pod rukou se mi neviklá.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přatele stejné značky na Slovensku. Ztužující prvek je svařený díl zasunutý do volného prostoru .Díl je opatřen stříbrnou barvou podle, které je možno ho identifikovat.Pokud si nebudeš vědět rady zajeď do Českých Budějovic a dáme to dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mares

Zdravím přatele stejné značky na Slovensku. Ztužující prvek je svařený díl zasunutý do volného prostoru .Díl je opatřen stříbrnou barvou podle, které je možno ho identifikovat.Pokud si nebudeš vědět rady zajeď do Českých Budějovic a dáme to dohromady.

myslel som si že je toto strieborné, nejak mi to tam nesedelo, no nič takže sa mi to bude trchu heblať čo už :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...