Sign in to follow this  
Followers 0
mares

klepání v zad.části vozu P307 Break

7 posts in this topic

Po přejetí nerovností se stále víc ozývá klepání v zadní části vozidla. Jednou na levé straně, podruhé na opačné. Údajně to mohou dělat zámky v zadních dveřích. Zná někdo, jak se postavit k tomuto problému?Tel.723757603

Mrkni se , jestli ti nesjeli ze zadních tlumičů ty černé plastové kryty. Je docela běžné , že špatně drží a sjíždí dolů. No a pak nárazem mlátí do podběhu. Nezdá se to ale jsou to fakt šupy. Mám s tím zkušenost.

Máš pravdu Roberte a díky za radu.Ty krytky jsou uvolněné a klepají.Jak jsi je uchytil v horní části do toho držáku?

Tak se na to musím podívat taky, ty rány slyším taky (obzvlášť na D1), ale myslel jsem si že to tak má být, všude psali, že 307 vzadu tluče, tak jsem to připisoval tomu:roll

Nedalo mi to a už jsem ty krytky připevnil.Ze zvědavosti vozidlo projel po silnici III.třídy(v ČR dobrá zkušební trať) a zatím se zdá, že po dobré radě došlo k udeření hřebíčku na hlavičku.Klepu na co nehoří a budu věřit v setrvalý stav.Musím dodat, že ty krytky tam museli tropit neplechu, co hlučnosti se týká, protože tento nový stav se nedá vůbec srovnat před uchycením krytek.Taková hloupost to bych nevěřil.

Způsob uchycení - omotat izolační páskou krytku v její horní části, aby se zvětšil průměr a zasunout do hliníkové misky.