Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

priznejte se, komu Jezisek prinesl moje darky??


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: vix

hele, a umí vůbec psát ?

Ježíšek?

Když jsem byl menší, tak jsem si naopak myslel, že pan Ježíšek neumí asi číst ... vždycky jsem jak trotlík napsal, že chci velkej kamion na dálkový ovládání a dostal jsem malýho angličáka, kterej uměl prd ... :P:D:D:D

Ale já se vvitty přiznám klíďo bez mučení, že mou adresu s tvou si (bohužel) nespletl ...

Ale ještě jedna technická ... napsal jsi mu vlastnopručně, e-mail, SMS, enbo jak vůbec?? Jestli nebude třeby chyba v poskytovateli služeb??:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

dal jsem si takovou praci s dopisem a vysvetlenim jak ma ta 406 3V6 vypadat, a ten starecek si urcite spletl adresu, jinak si to nedokazu vysvetlit :myslim

tak se uz priznejteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:D:aut

třeba se Ježucha opozdil kvůli přihášce na magistrátu:myslim

a jestli to přinese opožděně a náhodou se splete a donese to ke mně...tak se ti určitě nepřiznám:P:P:P:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Vvitty: až přesedneš do 406 z té své 306S16, tak budeš zklamanej. I když to bude třílitr. Uvidíš ;)

lol.gif sveze me tu nekdo? lol.gif ja s ni chvili jezdil pred sesti lety a bylo to prijemne svezeni, ale co v te dobe nebylo... :) az na tu spotrebu, vychazelo to tenkrat tak 12-15l.

a neboj, nepresednu... z mnoha duvodu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...