Sign in to follow this  
Followers 0
Vvitty

priznejte se, komu Jezisek prinesl moje darky??

25 posts in this topic

dal jsem si takovou praci s dopisem a vysvetlenim jak ma ta 406 Coupe 3V6 vypadat, a ten starecek si urcite spletl adresu, jinak si to nedokazu vysvetlit :myslim

tak se uz priznejteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:D:aut

[upravil dne 29.12.06 Vvitty]

neverte mu, keca!!!zadnej dopis nepsal a este mozna i zlobil a ted se divi....:aut

Původně zaslal: vix

hele, a umí vůbec psát ?

Ježíšek?

No ke mě jí taky nedonesl.... hold asi si spletl adresu... hold jsem jako každej rok hodně zlobil..... :aut :aut

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: vix

hele, a umí vůbec psát ?

Ježíšek?

Když jsem byl menší, tak jsem si naopak myslel, že pan Ježíšek neumí asi číst ... vždycky jsem jak trotlík napsal, že chci velkej kamion na dálkový ovládání a dostal jsem malýho angličáka, kterej uměl prd ... :P:D:D:D

Ale já se vvitty přiznám klíďo bez mučení, že mou adresu s tvou si (bohužel) nespletl ...

Ale ještě jedna technická ... napsal jsi mu vlastnopručně, e-mail, SMS, enbo jak vůbec?? Jestli nebude třeby chyba v poskytovateli služeb??:myslim:D

Původně zaslal: Vvitty

dal jsem si takovou praci s dopisem a vysvetlenim jak ma ta 406 3V6 vypadat, a ten starecek si urcite spletl adresu, jinak si to nedokazu vysvetlit :myslim

tak se uz priznejteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:D:aut

třeba se Ježucha opozdil kvůli přihášce na magistrátu:myslim

a jestli to přinese opožděně a náhodou se splete a donese to ke mně...tak se ti určitě nepřiznám:P:P:P:D:D:D

Vvitty: až přesedneš do 406 z té své 306S16, tak budeš zklamanej. I když to bude třílitr. Uvidíš ;)

Původně zaslal: oddie

Vvitty: až přesedneš do 406 z té své 306S16, tak budeš zklamanej. I když to bude třílitr. Uvidíš ;)

lol.gif sveze me tu nekdo? lol.gif ja s ni chvili jezdil pred sesti lety a bylo to prijemne svezeni, ale co v te dobe nebylo... :) az na tu spotrebu, vychazelo to tenkrat tak 12-15l.

a neboj, nepresednu... z mnoha duvodu ;)

Ale takový podupaný třílitr v kombíku není taky marný. Anebo si koupíš mikrobus. ;)

Já si asi pořídím P-Partnera,přítelkyni u věštkyně vyšlo,že bude mít trojčata:aut

Jinak ani u mě Ježíšek autí nenechal:myslim

Vvitty: mel by to sice ke me kousek ale bohuzel ani ja jsem 406 coupe pod stromkem nenasel..;)

Mě přines nový světla,ale na 406 asi nepůjdou:D:D:D

[upravil dne 29.12.2006 olda]

post-0-14109595104058_thumb.jpg

to bych fakt chtela videt toho, kdy se prizna:D:D:D...jo, prines ji mne, ale jestli mela bejt pro tebe, tak sorry, trochu sem ji vojel ale tu ji mas zpatky:D:D:D