Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak - a máme na světě medvídě


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: mk405

Původně zaslal: aka

Medo, neklesej na mysli, on se rvat nauci:D:D

a jestli ne tak ho vem na zimní klouzání a tam to okouká :D:D:D (dle toho předlonského)

že by tam někdo řval?:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D:D:Dmožná že lenka s destinym by o tom něco věděli:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji Medvídkovi-Péťovi, Helče,hodně zdraví a brzký návrat na základnu.Tobě Medvěde starší doporučuju si to ještě chvilku vychutnat, protože klídek bude zanedlouho minulostí.

Naše zdravotnictví je podle toho co píšeš tam, kde bylo před 24 lety,kdy jsme si taky s mojí ženou

prožili dost peklo.Pro vás to ale dopadlo nakonec dobře. Přeji vám všem , aby to vždy vycházelo alespoň tak jako teď. Hodně zdraví, štěstí a pohody nejenom do Nového roku .

roker:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JOO

Přeji Medvídkovi-Péťovi, Helče,hodně zdraví a brzký návrat na základnu.Tobě Medvěde starší doporučuju si to ještě chvilku vychutnat, protože klídek bude zanedlouho minulostí.

Naše zdravotnictví je podle toho co píšeš tam, kde bylo před 24 lety,kdy jsme si taky s mojí ženou

prožili dost peklo.Pro vás to ale dopadlo nakonec dobře. Přeji vám všem , aby to vždy vycházelo alespoň tak jako teď. Hodně zdraví, štěstí a pohody nejenom do Nového roku .

roker:):)

Jen malá drobnost - malý medvídek je Pavlík - Péťa, to je taková stará struktura, mám pocit že i člen přátel Piškotů, minimálně je to ale otec dvou dětí, ten už řvát určitě umí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, gratuluji tobě, Helče a Pavlíkovi život bez starostí.

Zdravotnictví: Dlouho jsem si myslel, že je to instituce, která je spolehlivá, protože je vlastně pro každého nejdůležitější. Za posledních pár let mi bylo dokázáno, že není. Co doktorky a nějaká vyšetření, to by ještě šlo, ale samotné nemocnice - to je fakt děs. Začíná mi připadat, že je to totéž co v mé práci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...