Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak - a máme na světě medvídě


Medvěd

Recommended Posts

Tak celé medvědí rodince přejeme jen hodně zdravíčka, ať pěkně rostete, všechno ostatní příjde samo...

PS: co se týče našeho zdravotnictví, tak když jsem rodila já, Rath u \"moci\" nebyl...a přístup byl úplně stejnej - jestli ne horší...je to 3,5 roku zpět a koukám, že se nic nezměnilo...

To Medvěd: ráda ti pošlu průběh mého porodu (je to čtení na celou stránku), ať máš s čím srovnat, protože v Brně nic moc a to jsem rodila u Milosrdných a přístup světe div se, hroznej...ale asi je to všechno spíš od personálu...

Tak se mějte krásně a my se budeme těšit na fotečku malého medvíděte...:papa:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se ke gratulantům, přeji Helče i Pavlíkovi hodně zdraví a tobě Méďo pevné nervy, předpokládám, že je to tvůj prvorozený, tak je budeš potřebovat.

btw k té porodnici - je to prostě v lidech, Motol je masokombinát, tak se tam s tím nepářou, příště buďte uvážlivější ve výběru místa. My jsme byli už dvakrát u Apolináře a naprostá pohoda, i když Lída naposled dost blbla s \"poslíčky\", takže jsme tam byli asi třikrát před porodem (jezdili jsme už z Berouna, takže to byla lekrace :D). Jinak ze strany personálu stoprocentní individuální přístup, poporodní péče, prostě paráda. Štěpánka mi dali pochovat ihned asi 2 minuty po porodu, takže jsem si to užil.

A tobě Méďo přeju, aby sis to užíval, dokud to půjde. :super:super:super. Jo a nezapomeň, mimino se musí zapít, aby bylo zdravé! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samosebou se také přidávám k houfu gratulantům!!! Hlavně ať jsou Helča i Pavlík zdrávy a tak ... A příhoda s porodem? Není to sice obvyklý příchod miminka na svět, ale jestle všechno takhle dobře dopadlo, tak budete mít alespoň Pavlíkovi jednou co vyprávět a bude na to moct ve škole bavit holky!!!:super:D:D

Každopádně mu za všechny Neony přeju perfektní vstup do tohoto světa ať je mu tu fajn, vše mu vychází, je zdravý a .... ... ... ... ....

ps.: letos se nám tu pěkně rozšířili řady ... samé děti vedení (či adminů) - že by se snad na něčem domluvili ... Anežka - Monika - Pavlík .... týýýjo - to bude trio :D:D

TAK GOOD LUCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se s Aluškou přidáváme ke gratulaci :potlesk, ať je Pavlík zdravý, ať vám dělá jen samou radost. Snad už si všechny problémy vybral při příchodu na svět a přijde do styku s našim \"perferktním\" zdravotnictvím, co nejméně.

[upravil dne 29/12/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: mk405

ps: koukám že to malé je po medvědovi celkem velké, žádnej prcek:D

Hele ... ??:myslim Kde na to koukáš?? Ty jsi snad teď u Helči v porodnici, nebo máš nějaké privátní fotky??:myslim:D

[upravil dne 29/12/2006 Neon]

Stačí si přečíst v úvodu porodní míry ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratuluju a at uz nemas se zdravotnictvim zadne problemy.

P.S. Kdyz moji mati chytl doma slepak tak jsem zavolal zachranku a mila operatorka mi sdelila ze nema momentalne zadnou sanitku a ze si musim tak 1,5 hodiny pockat a nebo dovezt mati autem. Samozdrejme ze jsem si ji odvezl sam a pri cekani na primaci vysetreni jsem tam jeste pomahal ze sanitky transportovat dva lidi do nemocnice. To je hruza kdyz uz nejsou penize ani na toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidávám se ke gratulaci

add příběh,

ze mě chtěli zase udělat otce, když jsem vezl sestru(27) do porodnice cca ve tři ráno, uff nastěsti sem to ukecal :D a když jsem prohlásil, že jsem bratr mimochodem tehdy mě bylo 20, tak se strašně divili proč ji vezu já místo toho aby se starali o ni. Švagr ve službě cca 110km daleko.. no někdy se zadaří. Tak jsem jim tam zvedl trošku mandle a vše zafungovalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...