Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatické převodovky v Peugeotech - EDIT - poraďte při výběru auta


Trundik

Recommended Posts

... a když nevybereš dobře a budeš náhodou platit opravu, tak se ti při tom nájezdu nikdy nezaplatí a z té ceny se takzvaně po*ereš... Docela by mě zajímalo, jak se \"dobře\" vybírá automat, zvláště s přihlédnutím k výše uvedeným požadavkům a cenovým relacím. A nemyslím tím plky typu projet se s tím a vyzkoušet jak řadí, to je samozřejmost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se automatu tak nebál, pokud pravidelně měníš olej a filtr, tak je to nesmrtelná záležitost... A pokud je to auto udržované, což je na něm většinou vidět, tak je udržovaná i převodovka... Mám automat v 504ce, je tam 3kvalt, myslím americký Borg-Warner a i po 30ti letech řadí jak za mlada, jen ty tři rychlosti mi připadají trochu málo. V 607mě je ale skříň 6tirychlostní a když s ní občas jedu, tak si na to relativně časté řazení nemůžu nějak zvyknout. Mé subjektivní doporučení něco mezi... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

FX: INformace z vesnice: Automaty prodali snad tři tím pádem bez problému - vypovídající hodnota 0. Řekni DD ať se zeptá u Charouze, že mimo Prahu nikdou automat nechce.....

Co nemoc?

Nemoc na hov... hlavně teda teď není čas ležet, ležím - to jo - ale ve skriptech:nevim a lítám do školy kvůli zápisu zápočtů atd.:bojim

EDIT: Jestli se mám ptát u Charouze, tak to ani nemusím otravovat DDho, kamarád tam prodává auta, ale tyhle technický problémy jdou mimo něj - zkusím ho...

[upravil dne 9.1.07 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

:xvulTen RAKAR se jeví, jako celkem zajímavá \"společnost\" ... vypadá to hodně seriozně a to se dneska jentak nevidí .. auta dovaží nadivoko každej tatar, ale tohle se mi líbí a svitla mi myšlénka ... (zase nějaká :roll)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...