Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už je to tu...


Dundee

Recommended Posts

Tak jsem se doma odtrhl od přístrojovky a najednou čumim, že mám před barákem cca 1 cm sněhu. :o Už jsem doufal, že se ho nedočkám a nebudu to muset odklízet. :nevim

Dokonce se konečně najde dost slušnejch řidičů a k nám do vsi vjíždějí z kopce maximálně 50-kou, ale tak kolem30-ti je častější jev... :D Jen doufám, že si žádnej z nich nebude hrát na machra (jako nedávno jeden na letňákách) a nakonec mi to nepustí do baráku...:roll

Tak si to lyžaři dostatečně užijte, já jdu to svinstvo systematicky likvidovat... :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Marlin

kez by to silnicari nesolili :mrk:D:D:D:D

sem si konecne po nejake dobe uzil zabavu za volantem

hele..poslete mi trochu do Budejic..at mam taky trochu zabavy:aut:aut:aut

hele, na Máji prý pade ... (MiG) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

to já pokukuju z okna, jestli to sem z té Prahéé náhodou nejde...kéž bych se ráno vzbudil a venku několikacentimetrová vrstva:roll...bych se jel hnedka kouknout po nějakým plácku:mrk

Neboj na moravě to taky jen postrašilo. :aut:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

H U R Á v Č.Budějovicích padá sníh zítra pojedeme na saních:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

konečně:potlesk:potlesk:potlesk

nevíte někdo z místních o nějakým plácku?? já vím akorát o tom u Vltavy, jak to používá autoškola, ale je tam zákaz vjezdu, takže by mě náhodně projíždějící cajti mohli pokutovat:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: komisar

H U R Á v Č.Budějovicích padá sníh zítra pojedeme na saních:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

konečně:potlesk:potlesk:potlesk

nevíte někdo z místních o nějakým plácku?? já vím akorát o tom u Vltavy, jak to používá autoškola, ale je tam zákaz vjezdu, takže by mě náhodně projíždějící cajti mohli pokutovat:bojim

Zdar tommy hele mam estejnou karu stejnej motoru akorat mam 3 dvirko :super zajed k nam do hradce snehu tady napadlo a pada docela dost a u naseho stadaku na fotbal mame krasnej velkej placek minuolej rok tam byl led a to se jezdilo by kuci s fast and furious cumeli jak se jezdi drift :D

Jo a jinak jak ti to jezdi ja sem fakt mile prekvapenej jak davam na prdel i oktavkam jestly sem nebyl slepej tak sem dal i 2.0i octavu:P:cool::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Teď jsem dorazil z Hodkovic,a hezky jsem si cestou dom konečně užil zábavu jen jsem viděl dost ,,howad\" co jeli na letních gumách a akorát blokovaly cestu.

Ale pada dost intenzivně asi bude veselo :)

Tady se taky najde pár střelců, co nevědí, jak zimní guma vypadá- soused o dva baráky níž (v zatáčce) měl už dva frajery před barákem v takový malý strouze a ten pode mnou měl málem asi tři kousky ve vratech, protože pod zatáčkou a pod kopcem tomu každej \"nakulí\", aby to vyjel a ejhle.... Z kopce naštěstí jezděj opatrněji, tak snad nebudu mít nevítanou návštěvu... :nevim

Jo a jinak je tu tak 3-5cm toho humusu, ze kterýho má radost jen náš pes.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...