Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Už je to tu...

72 posts in this topic

Tak jsem se doma odtrhl od přístrojovky a najednou čumim, že mám před barákem cca 1 cm sněhu. :o Už jsem doufal, že se ho nedočkám a nebudu to muset odklízet. :nevim

Dokonce se konečně najde dost slušnejch řidičů a k nám do vsi vjíždějí z kopce maximálně 50-kou, ale tak kolem30-ti je častější jev... :D Jen doufám, že si žádnej z nich nebude hrát na machra (jako nedávno jeden na letňákách) a nakonec mi to nepustí do baráku...:roll

Tak si to lyžaři dostatečně užijte, já jdu to svinstvo systematicky likvidovat... :D:super

kez by to silnicari nesolili :mrk:D:D:D:D

sem si konecne po nejake dobe uzil zabavu za volantem

Původně zaslal: Marlin

hele..poslete mi trochu do Budejic..at mam taky trochu zabavy:aut:aut:aut

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Marlin

hele..poslete mi trochu do Budejic..at mam taky trochu zabavy:aut:aut:aut

hele, na Máji prý pade ... (MiG) :P

Tady se silničářů nebojim, loni jsem je ve vsi nepotkal jedinkrát... :D Co jsem před hodinou sklidil, můžu jít sklízet znova (2x tolik) :grr :grr :grr a navíc padá víc a víc... :grr

to já pokukuju z okna, jestli to sem z té Prahéé náhodou nejde...kéž bych se ráno vzbudil a venku několikacentimetrová vrstva:roll...bych se jel hnedka kouknout po nějakým plácku:mrk

to já pokukuju z okna, jestli to sem z té Prahéé náhodou nejde...kéž bych se ráno vzbudil a venku několikacentimetrová vrstva:roll...bych se jel hnedka kouknout po nějakým plácku:mrk

Neboj na moravě to taky jen postrašilo. :aut:D:aut

Teď jsem dorazil z Hodkovic,a hezky jsem si cestou dom konečně užil zábavu jen jsem viděl dost ,,howad\" co jeli na letních gumách a akorát blokovaly cestu.

Ale pada dost intenzivně asi bude veselo :)

Louny zatím hlásí asi tak 2 cm,ideální místo na dovádění parkoviště před zimákem.Krásných 15 minut dovádění na bezpečném místě.:super

No tady taky padá ten bílej humus, bleee:(:(

Ještě že má být v neděli +9°C

[upravil dne 28/12/06 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: komisar

H U R Á v Č.Budějovicích padá sníh zítra pojedeme na saních:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

konečně:potlesk:potlesk:potlesk

nevíte někdo z místních o nějakým plácku?? já vím akorát o tom u Vltavy, jak to používá autoškola, ale je tam zákaz vjezdu, takže by mě náhodně projíždějící cajti mohli pokutovat:bojim

Původně zaslal: komisar

H U R Á v Č.Budějovicích padá sníh zítra pojedeme na saních:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

konečně:potlesk:potlesk:potlesk

nevíte někdo z místních o nějakým plácku?? já vím akorát o tom u Vltavy, jak to používá autoškola, ale je tam zákaz vjezdu, takže by mě náhodně projíždějící cajti mohli pokutovat:bojim

Zdar tommy hele mam estejnou karu stejnej motoru akorat mam 3 dvirko :super zajed k nam do hradce snehu tady napadlo a pada docela dost a u naseho stadaku na fotbal mame krasnej velkej placek minuolej rok tam byl led a to se jezdilo by kuci s fast and furious cumeli jak se jezdi drift :D

Jo a jinak jak ti to jezdi ja sem fakt mile prekvapenej jak davam na prdel i oktavkam jestly sem nebyl slepej tak sem dal i 2.0i octavu:P:cool::D

Původně zaslal: John

Teď jsem dorazil z Hodkovic,a hezky jsem si cestou dom konečně užil zábavu jen jsem viděl dost ,,howad\" co jeli na letních gumách a akorát blokovaly cestu.

Ale pada dost intenzivně asi bude veselo :)

Tady se taky najde pár střelců, co nevědí, jak zimní guma vypadá- soused o dva baráky níž (v zatáčce) měl už dva frajery před barákem v takový malý strouze a ten pode mnou měl málem asi tři kousky ve vratech, protože pod zatáčkou a pod kopcem tomu každej \"nakulí\", aby to vyjel a ejhle.... Z kopce naštěstí jezděj opatrněji, tak snad nebudu mít nevítanou návštěvu... :nevim

Jo a jinak je tu tak 3-5cm toho humusu, ze kterýho má radost jen náš pes.... :papa

Původně zaslal: Miku

tady pořád nic :(

Buď rád. Já už byl vyhazovat a je to na frézu :grr A padá a padá...

Původně zaslal: Miku

tady pořád nic :(

To přijde. ;)

Tady už to je - posílám. :)

Že bych už přezul?

Ale 1cm sněhu je stejný vzrůšo jak vyhrát 15 korun ve sportce.