Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu na 406


bohous006

Recommended Posts

zdravim na teto pohodove strance,potreboval bych vedet,jakou velikos alu kol muzu dat na 406,podle tp jsou tam r15j6 s pneu 195.65r15,abych zachoval prumer tak uvazuji o r16j7 s pneu 195.55r16 nebo r17j7 s pneu 195.50r17.mate s tim nekdo zkusenosti? s tema seriovkama to neni ono,protoze kola delaj auto,zatim mi nejak moc nikdo neporadil a zadneho znameho s 406 nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dik koukal jsem na ty odkazy a fakt dobry! jen se porad stale bojim,ze mi nikdo nezaruci to,ze tam ty kola fakt budou pasovat,co myslite neni to moc tech j7? stema 205,55 to kolo zas bude o neco vetsi,na vectre sem alu mel,ale s tim uz sem to koupil a v pohode,jen tam byla 10km odchylka v tachometru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite jo....ja mel origo z 307 na svoji 406, jde jen o to ET, bude je budes mit utopeny, pak podlozky nebo je budes mit vic ven, pak jde o to o kolik...ale jinak to urcite jde, neni v tom problem...

jinak sam mam ted 7x16,et15 a vse ok...mel sem 6,5x16,et31 a to bylo taktak, byly moc utopeny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...