Sign in to follow this  
Followers 0
bohous006

alu na 406

12 posts in this topic

zdravim na teto pohodove strance,potreboval bych vedet,jakou velikos alu kol muzu dat na 406,podle tp jsou tam r15j6 s pneu 195.65r15,abych zachoval prumer tak uvazuji o r16j7 s pneu 195.55r16 nebo r17j7 s pneu 195.50r17.mate s tim nekdo zkusenosti? s tema seriovkama to neni ono,protoze kola delaj auto,zatim mi nejak moc nikdo neporadil a zadneho znameho s 406 nemam

cau dej si www.alcar.cz je tam mozno zadat vuz a velikost rafku,potom ti samy vyjedou moznosti co tam dat i za pneu.Je tam i dost velka nabidka typu,cau

tak dik koukal jsem na ty odkazy a fakt dobry! jen se porad stale bojim,ze mi nikdo nezaruci to,ze tam ty kola fakt budou pasovat,co myslite neni to moc tech j7? stema 205,55 to kolo zas bude o neco vetsi,na vectre sem alu mel,ale s tim uz sem to koupil a v pohode,jen tam byla 10km odchylka v tachometru

dik moc,konecne rada od nekoho kdo to ma odzkouseny,na vectre,co sem mel predtim byly 205.55r15 a ty skrtaly o lemy,pak sem tam dal 195,50 r15 a bez problemu.kdyztak kdyby si mel nake foto upraveneho pazouta,nebo nejake odkazy,budu rad

Mám takovej dotázek. Šli by dát origo liťáky z 406 na 306 bez úprav. Má někdo zkušenosti. :myslim

[upravil dne 30/12/06 Dave_k]

urcite jo....ja mel origo z 307 na svoji 406, jde jen o to ET, bude je budes mit utopeny, pak podlozky nebo je budes mit vic ven, pak jde o to o kolik...ale jinak to urcite jde, neni v tom problem...

jinak sam mam ted 7x16,et15 a vse ok...mel sem 6,5x16,et31 a to bylo taktak, byly moc utopeny....