Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

podsvietenie


jkmtrnava

Recommended Posts

Páni helpnite! Mám na aute červené podsvietenie a za jazdy bolo rozsvietené. Uvidel som kliftonov(žabky,polišov alebo ako ich volajú:mrk) a oni ma zastavili a dali mi pokutu. Chcem sa opýtať: dali mi ju oprávnene?:bojim , alebo to nemôže byť? Teraz neviem, kto to pozná prosím o radu, ako nato.:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jkmtrnava

Páni helpnite! Mám na aute červené podsvietenie a za jazdy bolo rozsvietené. Uvidel som kliftonov(žabky,polišov alebo ako ich volajú:mrk) a oni ma zastavili a dali mi pokutu. Chcem sa opýtať: dali mi ju oprávnene?:bojim , alebo to nemôže byť? Teraz neviem, kto to pozná prosím o radu, ako nato.:xvul

Jako to ho máš v kabině, nebo myslíš ve světlech??

Ve světlometech být nesmí, a v kabině? o tom nic nevim že by sis nemohl za jízdy svítit, je pravda že potom blbě vidíš ven ale to je druhá věc.

[upravil dne 27/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jkmtrnava

Páni helpnite! Mám na aute červené podsvietenie a za jazdy bolo rozsvietené. Uvidel som kliftonov(žabky,polišov alebo ako ich volajú:mrk) a oni ma zastavili a dali mi pokutu. Chcem sa opýtať: dali mi ju oprávnene?:bojim , alebo to nemôže byť? Teraz neviem, kto to pozná prosím o radu, ako nato.:xvul

Jako to ho máš v kabině, nebo myslíš ve světlech??

Ono je to dole pod autom(prichitené o podlahu)2*bočné a 1*vpredu a 1*vzadu, sú červené trubice špeciálne vyrábané a predávané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jkmtrnava

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jkmtrnava

Páni helpnite! Mám na aute červené podsvietenie a za jazdy bolo rozsvietené. Uvidel som kliftonov(žabky,polišov alebo ako ich volajú:mrk) a oni ma zastavili a dali mi pokutu. Chcem sa opýtať: dali mi ju oprávnene?:bojim , alebo to nemôže byť? Teraz neviem, kto to pozná prosím o radu, ako nato.:xvul

Jako to ho máš v kabině, nebo myslíš ve světlech??

Ono je to dole pod autom(prichitené o podlahu)2*bočné a 1*vpredu a 1*vzadu, sú červené trubice špeciálne vyrábané a predávané.

Jo myslíš neony, tak to nevim proč by to nemohlo být. Jezdí s tím kde kdo. Ale nějakej zákon na osvětlení vozidla existuje a je možný že jsou v právu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prý že poliši to rozlišují na 2 případy:

pokud ta trubice není vidět a je vidět jen světlo které vrhá tak jim to moc nevadí.

pokud je ale vidět ta trubice, tak to může oslňovat ostatní řidiče a to jim vadí.

ale i ten první případ záleží na konkrétním policistovi, protože celkově takovéto osvětlení není povoleno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rozárka

Nevíte za kolik to dávají?

Kamos za to dostal 1000 penez pokuty a pokud ja vim tak v zakone je o tom psane ze na vozidle nesmi byt nic co neni homologovane pro provoz na pozemních komunikacich a jeste jsem nevidel neony s platnou homologaci u nas v CR... jinak zalezi na policajtovi jestli da nebo neda pokutu ale moc bych je tim nedrazdil radeji bych si to nechal nekde na parkoviste nebo po meste kdyz vite ze nikde nejsou..... ;) jinak pekne udelane neony muzou byt hezky doplnek hezkeho auta...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, no vidim ze je tu spousta expertu! :D:D

Vubec nezalezi na tom, jestli je videt terubice nebo ne! Je to tak jak psal Hirrogen.

Na vozidle neni povoleno jine osvetleni nez bile (zlute) v predu a cervene v zadu. Cervene svetlo v predu je trochu divny, nemyslite??? Zelena a modra nema na aute co delat!

Ale sohlasim s tim, ze to vypada dobre!

Jedinou moznost bych videl dat cerveny neon do zadu a bily do predu... :aut

[upravil dne 29/12/06 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

přesně tak....pokavaď nemají homologaci,tak na autě nemaj co dělat a tak to je se vším.ať to sou jakýkoliv plasty,křídla atd.já mám taky podsvícený lvíče a na fíky sem naštěstí ještě nenarazil.

No tak isto to vypadá ako na Tvojích foto(modré) len mame to červené. Z normálneho pohľadu to nieje vidieť takže to nijako neoslňuje nikoho. Je to len vidieť na ceste pod vozidlom, a je to suprové, hlavne keď je na snehu. A na ceste už zdaleka vidieť že tam niečo je.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...