Sign in to follow this  
Followers 0
Medvěd

Vánoční dárky - existuje někdo z řádných členů, komu dárek ještě nedorazil???

56 posts in this topic

Rád bych zjistil, zda všem řádným členům dorazilo vánoční překvapení, eventuelně zda náhodou nedošlo k nějakému poškození, jako třeba v loňském roce.

viz.

mě dorazil, sice trošku potrhaná obálka, ale předmět doličný naštěstí v pořádku

Až po přečtení tohoto příspěvku jsem honem naklusal ke schránce (dopoledne byla prázdná) a hurá!!! dáreček dorazil, děkuju moc... :super

Mne třeba nedorazil... ale nemám v profilu uvedené jméno... To jsem Vám ale posílal na email... Proč nechci mít jméno v profilu jsem taky zdůvodňoval... :myslim

Tak snad zítra ;)

[upravil dne 27/12/2006 @re]

Ahojte,dneska jsem ho měl neporušený ve schránce!:o:mrkDěkuju předsedovi a clubu za překvápko!!!:superMějte se:papa

to mate z toho, ze jste nebyli na vanocnim srazu...tam jste to mohli mit i s usmevem predsedy a ustnim pranim!!!:D:D

dneska prisel, vse v poradku, vsicni doma na to koukaly jak na zjeveni, jaks e P club stara o sve cleny.

diky Medo :papa

Původně zaslal: aka

to mate z toho, ze jste nebyli na vanocnim srazu...tam jste to mohli mit i s usmevem predsedy a ustnim pranim!!!:D:D

No jo:(,já chtěl přijet,ale práce je práce...Snad příště,mám v plánu někdy na ten váš Džbán dorazit a částečně oplatit vaši super návštěvu na Priglu:super

Původně zaslal: Zdeny

Původně zaslal: aka

No jo:(,já chtěl přijet,ale práce je práce...Snad příště,mám v plánu někdy na ten váš Džbán dorazit a částečně oplatit vaši super návštěvu na Priglu:super

Takovejch bylo víc, kteří byli v práci, muj zaměstnavatel vubec nemá pochopení pro srazy Peugeot clubu:(:(

Původně zaslal: Marlin

dneska prisel, vse v poradku, vsicni doma na to koukaly jak na zjeveni, jaks e P club stara o sve cleny.

diky Medo :papa

Marline a všichni ostatní - přívěšky NEJSOU zdaleka jen a pouze mojí zásluhou, ale podílelo se na tom celé vedení klubu - tož asi tak

Hlásím , že mě do dnešního dne bohužel zatím nic NEDORAZILO !

Třeba ještě dojde do konce týdne ..............

[upravil dne 27/12/2006 raspa]

Původně zaslal: raspa

Hlásím , že mě do dnešního dne bohužel zatím nic NEDORAZILO !

Třeba ještě dojde do konce týdne ..............

[upravil dne 27/12/2006 raspa]

Určitě šla poštou, doufám, že dojde do konce týdne - ale v seznamu odesílaných jsi (pokud Tě teda manželka nějakým nedopatřením nevynechala).

heavy metalova klicenka dnes dorazila ;)

podle stavu obalky soudim, ze nejaky usilovny pracovnik posty zasilku dukladne \"zkontroloval\". nastesti se mu asi nehodila do kramu a tak ji poslal dal. :aut

Sice otázka zněla,komu nedorazil,ale i tak odepisuju.Dáreček dorazil v pořádku,obálka nepoškozená, s přívěskem sem sklidil veliký úspěch,už je ve vitrínce,pro mě je škoda dávat si ji na klíče:super

Původně zaslal: Medvěd

Rád bych zjistil, zda všem řádným členům dorazilo vánoční překvapení, eventuelně zda náhodou nedošlo k nějakému poškození, jako třeba v loňském roce.

viz.

No já zatím nic nenašel, ale kdo ví, jak teď funguje pošta..

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Medvěd

viz.

No já zatím nic nenašel, ale kdo ví, jak teď funguje pošta..

Určitě jsem Ti ho posílal do Bukovan