Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 budiky


ondrej09

Recommended Posts

Ahojte mam 3 dotazi

1. Budiky som opravoval podla navodov kt. som nasiel tu. Zistil som ze po oprave neviem ako to bolo pred tym sa mi dost hreje jedna cast na plosnom spoji kt. je na folii. Je to miesto kde je vodivo spojena spodna folie s vrchnou, neviete preco? Miesto je na obr. znazornene cervenou elipsou.

2. Dioda zakruzkovana modrou ma prosim vas aku funkciu? pretoze ide prepipat aj v jednom smere aj v druhom a tiez to ide prepipat aj bez nej, samotna dioda je v poriadku.

3. Podsvietenie ukazovatela km mi podsvieti cely tachom. aj teplomer a pri zapnuti svetiel sa mi neznizi intezita svietenia toho ukazovatela ako na hodinach.

Za odpovede vopred dakujem v hladani som nenasiel nic co by sa mi hodilo

post-0-14109595101299_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondrej09

Ahojte mam 3 dotazi

1. Budiky som opravoval podla navodov kt. som nasiel tu. Zistil som ze po oprave neviem ako to bolo pred tym sa mi dost hreje jedna cast na plosnom spoji kt. je na folii. Je to miesto kde je vodivo spojena spodna folie s vrchnou, neviete preco? Miesto je na obr. znazornene cervenou elipsou.

2. Dioda zakruzkovana modrou ma prosim vas aku funkciu? pretoze ide prepipat aj v jednom smere aj v druhom a tiez to ide prepipat aj bez nej, samotna dioda je v poriadku.

3. Podsvietenie ukazovatela km mi podsvieti cely tachom. aj teplomer a pri zapnuti svetiel sa mi neznizi intezita svietenia toho ukazovatela ako na hodinach.

Za odpovede vopred dakujem v hladani som nenasiel nic co by sa mi hodilo

1. skontroluj jestli na ty propojce není ta folie nějak posunutá a nezpusobuje propojení dvou kontaktů do skratu, nebo jestli to nedělá ta kovová spona která to drží, teda by ta folie musela být poškozená

2. dioda nevim k čemu je ale propípáni v obou směrech zpusobují ostatní obvody ktery ti nedovolí diodu změřit pokud je připojená.

3. Podsvícení KM mi také částečně podsvítí tachometr, a ta intenzita se snižuje s ostatním osvětlením, pokud se nesníží tak by to mohlo souviset z bodem 1.

[upravil dne 27/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...