Sign in to follow this  
Followers 0
otys

zavada v elektrice

9 posts in this topic

Ahojte, Prosim o radu.Mam 4O5mi16 rok vyr.1988. včera večer sem chtel odjed od domu ale zničeho nic po otočeni spinače svetel se nerosvítili a když sem vypnul motor a vytahnul kliček ze skřinky zapalování tak se rosvitili parkovačky a na přístrojovce se rosvítila kontrolka dalkoveho a tlumeneho svetla a dalo se to zhasnout až po odpojení baterky.Prosím o radu co to muže byt???

Muže bejt nějaká kostra..-zkrat- Mě se jednou u 205tky utřepal + pól od osvětlení značky, a v nárazníku mi to brnkalo o kostru a dělalo to řádskou paseku, včetně pálení žárovek.

když se rozsvítili kontrolky , rozsvítili se i světla ? - možná studeňák

taky to může být někde zkrat nebo vada v přepínací páčce popřípadě někde porušený kabel- nezbývá než projít

Dnes sem skusil v motorovem prostoru kde na prave strane je ta mala pojstkova skřinka vytahnout a očistit ty plechové pojstky (delal sem to po odpojení baterky) a kdyš sem znovu baterku zapnul tak už kontrolky nesvitili,ale po otočeni a vypnuti spinače světel se to znovu začalo chovat jak sem popisoval na začatku(znovu se rosvitili parkovačky a na palubce svití kontrolka dalkoveho světla a kontrolka světel a to i když vitahnu i klíček ze zapalováni) nemam možnost to projit a ani se dotoho bohužel nevyznám...

Původně zaslal: lexa

Vypadá to na vadnou páčku přepínání světel.:papa

Mám stejný názor

Děkuji všem co se mi pokusili pomoc svou radou i názorem:potlesk

Byla to ta malá skřiňka v motorové časti kde sou v ní ty tři plechové pojsky,drží ji dva dlouhé šrouby jeden byl zalomen a druhý uplně volný.Ty šrouby dělaj té skřiňce asi kostru,nebo po opravě to už funguje!!! Eště jednou děkuji!!!:potlesk:potlesk:potlesk

Že by skřínka potřebovala kostru?:myslim:myslim:myslim:myslim nebo kostra skřínku?:D:D:D:myslim:D:papa