Sign in to follow this  
Followers 0
Guest ZILA

test foto crash peugeot

42 posts in this topic

Původně zaslal: Béďa

hezky crash... ta 406ka je ale pekne zlomena..

to nevadi, hlavne ze to vsichni prezili... :super:super:super:papa

jj bezpečnost 406tky je mizerná... Člověk si řekne, že jede ve velkém a bezpečném autě... :bojim Opak je pravdou... Ty novější se o drobet zlepšily, ale pořád je to bída (na to, že se prodávaly až do r.2003 (možná 2004??) ). Nevíte jak je na tou coupé? :myslim

Mno, když vidim, jak dopadla ta čtyřistašestá, trak jsem rád, že nemáš fotky 405tky ... to bych asi občas sundaval nohu z plynu ...:roll Ale koukám, že 407 je na tom celkem obstojně ...

P407 dopadl nejlépe! Má pět hvězdiček:super:super:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

No mazec,stejně jako píšou všichni,ta 406 je dost krásně pomuchlaná.A taky bych nerad viděl,jak asi dopadla tehdy 405:(

Původně zaslal: ZILA

Neco pro NEONA <><><><><><><><>tak a tu je 405

No čupr ... :super Koukám, že svýho mazla můžu otočit aj na boudu a nic se mi nestane ...:D:D ... jo i když je fakt, že já nedisponuju onim ochraným ocelovým rámem ... tak to raději zkoušet nebudu ...:)

Ta 406 to je sila,myslel jsem ze tak velky auto na tom bude lip, to ja ve svoji 306 bych se asi ocitl pri narazu v kufru

Dopadly Peugeoti vcelku dobře.

307 má hodně tlustý a tvrdý plech. Špatně se vytahuje, opravuje se vyřezáním a dovařením druhého dílu. 407 jsem ještě neřezal, tak nevím, ale bude to obdoba 307.

Fotečky pěkný...

Ta 405 hezky ztratila pár plechů a kus přední nápravy, nerad bych něco podobnýho zažil...:bojim Ostatně- v únoru jsem vzal takovou slabou haluzku (cca 8 cm v průměru) a přední blatník jsem měl hezky polámanej, takže bezpečnost neni asi nejsilnější stránkou 405tek...

To BobyD: člověče viděl jsem 205 GTI, který šlo v něco málo přes kilo čumákem na louku, kde dostalo rotaci a přelítlo asi 3x přes budku. Kluk z něj vylezl pěkně potlučenej, ale jinak pohoda

To že 406 nedopadla nejlépe je dáno taky tím, že je docela konstrukčně stará..., ale je fakt, že by se nemusela tak zlomit...

Coupé bude na tom podobně...