Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zly zvuk motora


Peter123

Recommended Posts

bol som v servise na vymene oleja a rozvodov, ked ho ale vymenily tak som zistil ze motor ma nejaky divny zvuk, je vyssi ako predtym a ma vacsiu spotrebu (subjektivny nazor) a vobec neznie priatelsky, tento zvuk sa prejavuje zvacsa pri nizsich otackach resp. volnobehu...

viete mi niekto poradit v com je problem? mohly to v servise urobit zle? mate niekto skusenosti s niecim podobnym?

motor 1,8 16V r.v. 1997

[upravil dne 27.12.2006 Peter123]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel o značkových servisech mam špatné mínění takže tam bych já nešel...

Zkus tam s tím zajet jak se na to budou tvářit... Ale bál bych se, kdyby to chtěli nějak napravovat, aby to nezkurvili ještě víc tedy auto bych tam už nenechával... Nakonec bych asi jel do jiného servisu aby to dali dohromady a pokud by se objevily nějaké následky předchozí špatně opravy, nechal bych si napsat nějaký posudek nejlépe od soudního znalce a po tom servisu pak vymáhat částku... Tedy já bych asi postupoval takto:

1) zajel bych do servisu, který dělal rozvody a oznámil jim tuto skutečnost s tím, že následnou další opravu si u nich dělat nebudu, nemáš k nim důvěru bla bla

2) Zajel bych do jiného servisu, kde bych nechal rozdělat rozvody, zkontrolovat zda se motor nepotkal a pokud by to bylo něco vážného (nákladného) nechal bych si udělat posudek od soudního znalce a motor bych nechal zatím rozdělaný...

3) S posudkem bych jel do prvního servisu a na základě posudku a dokladu o opravě v tom prvním servisu bych vymáhal náhradu škody. Pokud by se cukali tak soudní cestou.

PS: Nikdy jsem toto nedělal takže nevím zda je tento způsob korektní. Možná bych se zkusil poradit s nějakou zkušenou osobou nejlépe právníkem pokud máš možnost... Celá tato anabáze má podle mého názoru cenu jedině tehdy pokud by škoda byla opravdu nákladná....

Doufám, že jsem ti aspoň trochu pomohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...