Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predam diely na 605


jozefsv

Recommended Posts

zdravim.predavam vela veci na 605 sv 3.0 benzin,svetla koza a palubka,bez klimy.origo 15 elektrony,mesiac pouzivany radiator,nova ele. antena-chromova,vypinace,prepinace,motorceky,abs bosch,prevodovka,motor,zadne svetla,poloos,zadna naprava,zany naraznik...vela ineho.ak by mal niekto zaujem tak napiste.moznost doviezt po sk.

a este nove nevybalene brzdne dosticky predne

[upravil dne 25.12.06 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lastivkaa

tie kolesa ma zaujimaju cena ?

povedz si,urcite sa dohodneme a do kosic ti to priveziem hoc kedy po novom roku.jazdim tam casto.su celkom zachovale lebo som pouzival 17 palcove a tieto mi stoja v garazi uz pekne dlho.

este som tam zabudol dopisat,ze este mam novy vyfuk.komplet 3 diely.jeden diel-bosal a dalsie 2-walker.stalo to 15 000.dam to za polovicu aj so silenblokmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: uf0n

ahoj,zaujimalo by ma v akom stave su tie sedacky, ci su vyhrievane a kolko by si cca. chcel.....diky ... inak som z Kosic cauko

predne nie su nove.opotrebenie koze je vidno,ale nie su potrhane ani nic hrozne.su elektricke-polohy-hore dole,dopredu dozadu,opierka sklopenie,naklapanie celej sedacky dopredu dozadu a ma to opierku v predu aj vzadu.vyhrievane by mali byt,ale nefungovalo to uz takze by to chcelo premerat.zadne su ako nove.svetla koza.cena bude dobra,ak mas zaujem tak ti mozem poslat cislo na mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: uf0n

ahoj,zaujimalo by ma v akom stave su tie sedacky, ci su vyhrievane a kolko by si cca. chcel.....diky ... inak som z Kosic cauko

predne nie su nove.opotrebenie koze je vidno,ale nie su potrhane ani nic hrozne.su elektricke-polohy-hore dole,dopredu dozadu,opierka sklopenie,naklapanie celej sedacky dopredu dozadu a ma to opierku v predu aj vzadu.vyhrievane by mali byt,ale nefungovalo to uz takze by to chcelo premerat.zadne su ako nove.svetla koza.cena bude dobra,ak mas zaujem tak ti mozem poslat cislo na mail.

ok, posli mi prosim ta cislo aj jednu fotku tych prednych sedaciek dakujem ..... paranoiaa@centrum.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: uf0n

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: uf0n

ahoj,zaujimalo by ma v akom stave su tie sedacky, ci su vyhrievane a kolko by si cca. chcel.....diky ... inak som z Kosic cauko

predne nie su nove.opotrebenie koze je vidno,ale nie su potrhane ani nic hrozne.su elektricke-polohy-hore dole,dopredu dozadu,opierka sklopenie,naklapanie celej sedacky dopredu dozadu a ma to opierku v predu aj vzadu.vyhrievane by mali byt,ale nefungovalo to uz takze by to chcelo premerat.zadne su ako nove.svetla koza.cena bude dobra,ak mas zaujem tak ti mozem poslat cislo na mail.

ok, posli mi prosim ta cislo aj jednu fotku tych prednych sedaciek dakujem ..... paranoiaa@centrum.sk

mas to tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: uf0n

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: uf0n

ahoj,zaujimalo by ma v akom stave su tie sedacky, ci su vyhrievane a kolko by si cca. chcel.....diky ... inak som z Kosic cauko

predne nie su nove.opotrebenie koze je vidno,ale nie su potrhane ani nic hrozne.su elektricke-polohy-hore dole,dopredu dozadu,opierka sklopenie,naklapanie celej sedacky dopredu dozadu a ma to opierku v predu aj vzadu.vyhrievane by mali byt,ale nefungovalo to uz takze by to chcelo premerat.zadne su ako nove.svetla koza.cena bude dobra,ak mas zaujem tak ti mozem poslat cislo na mail.

ok, posli mi prosim ta cislo aj jednu fotku tych prednych sedaciek dakujem ..... paranoiaa@centrum.sk

mas to tam

Ano, pozrel som si to .... su dobre.... po silvestri niektory den ti zavolam a dohodneme sa ... zatial cauko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: rex

:rollJAk je na tom motor ???????

Potřebuji 3.0 12 ventil. :super

fotka a cena by bodla :roker

Můžeš i na mail rexelektro@seznam.cz

motor bol v pohode.hlavy ok,olej nezral.pri studenom motore pocut jedno hydro vahatko ako poklepava,ale ked sa zohreje tak je klud.musim na to este lepsie pozriet pretoze na strane spolujazdca vnutorny homokineticky klb zavadil o motor a strhol trochu hlinnika.zda sa mi ze je to ta cast co sa da vymenit,ale musim pozriet.dam ti vediet na mail.a nie je to daleko od teba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cult

cau, ja bz som potreboval predna lavy naboj aj s loziskom..ale neviem ci bude pasovat potrebujem na 2.1td. posli mi sms na 0908 183 154 som y TT[/quote

musim na to pozriet.jedno lozisko bolo zle a teraz neviem na ktorej strane.pozriem na to.zistim aj ci to bude pasovat na diesla

[upravil dne 15.1.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn mrkni na to......

jsem kousek od Šumperka tak raději bych motor od někoho kdo sním jezdil a vi co se sním dělo . Vrakáče jsou na nic (zajíc v pytlu) jednou mě to stačilo. Poslední kousek sice \"běžel\" ale po zahřátí klapal jak sviňa..:roker

PS: kolik má nakrouceno poctivejch Km.?:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: cult

cau, ja bz som potreboval predna lavy naboj aj s loziskom..ale neviem ci bude pasovat potrebujem na 2.1td. posli mi sms na 0908 183 154 som y TT[/quote

musim na to pozriet.jedno lozisko bolo zle a teraz neviem na ktorej strane.pozriem na to.zistim aj ci to bude pasovat na diesla

[upravil dne 15.1.07 jozefsv]

na diesel ti to nebude pasovat.ten naboj s loziskom sa od kotuca neda dat dole (v mojom pripade a skus si to aj ty) a ma iny pocet zubov.homokyneticky klb je iny.jedine ze by poloos na konci mala rovnaky pocet zubov do prevodovky,tak by sa to dalo pouzit aj s celou poloosou.ale to zistene nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rex

Tak fajn mrkni na to......

jsem kousek od Šumperka tak raději bych motor od někoho kdo sním jezdil a vi co se sním dělo . Vrakáče jsou na nic (zajíc v pytlu) jednou mě to stačilo. Poslední kousek sice \"běžel\" ale po zahřátí klapal jak sviňa..:roker

PS: kolik má nakrouceno poctivejch Km.?:o

musi na to poztriet mechanik ja som tam vela nevidel.(nechcem ponukat nieco v com som si nie isty)olej tam isiel jedine castrol gtx3 a pravidelne vymeny.olej fakt na moje pocudovanie nezral.som uplne z vychodu slovenska tak neviem neviem ci by sa ti oplatilo poto prist.ak by bol vazny zaujem a ten motor po potvrdeni mechanika ok,tak by sme sa nejak dohodli ked by som mal nejaku cestu aspon niekde dalej z vychodu.skutocne km 260

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: rex

Tak fajn mrkni na to......

jsem kousek od Šumperka tak raději bych motor od někoho kdo sním jezdil a vi co se sním dělo . Vrakáče jsou na nic (zajíc v pytlu) jednou mě to stačilo. Poslední kousek sice \"běžel\" ale po zahřátí klapal jak sviňa..:roker

PS: kolik má nakrouceno poctivejch Km.?:o

musi na to poztriet mechanik ja som tam vela nevidel.(nechcem ponukat nieco v com som si nie isty)olej tam isiel jedine castrol gtx3 a pravidelne vymeny.olej fakt na moje pocudovanie nezral.som uplne z vychodu slovenska tak neviem neviem ci by sa ti oplatilo poto prist.ak by bol vazny zaujem a ten motor po potvrdeni mechanika ok,tak by sme sa nejak dohodli ked by som mal nejaku cestu aspon niekde dalej z vychodu.skutocne km 260

tak sa na to pozrel mechanik a je tam potreba vymenit bocne veko.drzi tam na skrutkach.inac vsetko ok.ak by bol zaujem tak sa ozvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Misoo

ja by som mal zaujem o predne hmlovky (ak mas), antenu, riadiacu jednotku stieracov (ta co je zasunuta v poistkovej skrinke), mozno ma este nieco napadne...

hmlovky nie su.elektricka antena automaticka je (pouzivana cca 2 tyzdne-takze nova).riadiaciu jednotku stieracov?neviem co myslis.poistna doska vyzera lomena asi 150 stupnovy uhol.vpredu su poistky a za tym relatka.myslis toto?je to cele komplet.alebo je tam este nieco ine?cislo na mna ti poslem do sukromnych sprav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...