Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké sluchátka


lamancha

Recommended Posts

Zdarec, potřebuji sluchátka k MP3 a váhám mezi těmito typy:

Panasonic HG50E-S

# Průměr membrány 30 mm

# Impedance 24 ohmů

# Citlivost 102 dB / mW

# Příkon 1000 mW

# Frekvenční rozsah 14 Hz - 24 kHz

# Délka kabelu 1,2 m

# Hmotnost 50 g

cena :436,-

nebo

KOSS KSC17

# kmitočtový rozsah: 40 - 20.000 Hz

# zkreslení: pod 0,3 %

# citlivost: 98 dB SPL (1 mW)

# impedance: 32 Ohm

# hmotnost: 48 g

# nastavení hlasitosti na kabelu

cena:728,-

Moc se v tom nevyznám, slyšel jsem, že KOSS je kvalita, ale ty parametry se mi zdají lepší u Panasonicu, nerad bych platil jen za logo.

Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co SENNHEISER PMX 40 ?

20Hz - 20000kHz

108dB/mW

24ohm

Délka kabelu 1.5m

cca 650Kč

btw osobne neverim tomu, ze v nekterych uslysis frekvence pod 25Hz a pokud jo, tak hoodne slaboucko, chtelo by to videt charakteristiky, kmitoctovy rozsah se dela podle utlumu, proto tyhle udaje (14Hz-24kHz) muzou vyrobci zkreslovat...

zase u Kossu dostanes dozivotni zaruku... :myslim

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Tyhle dva druhy jsem vybral, protože bych chtěl skládací zadovky. A k těm parametrům - prostě nevím, který je důležitý a která hodnota má vůbec smysl.

Určitě Koss, Panasonic jejich kvality nedosahuje ani zdaleka. A u Koss máš doživotní záruku, a funguje to. Pokud by si chtěl pořádný sluchátka tak Koss Porta Pro, ale ty jsou sice skládací ale s hlavovým mostíkem. Ale jsou brány jako nejlepší sluchátka v této kategorii a jsou používané jako referenční v testech;) Jo a ty parametry tech Panasoniců se mi zdají spíš jako sci-fi. V každým případě doporučuju aby si si sluchátka před koupí poslechl, nekupuj zajíce v pytli. A v obchodě ve kterym by mi řekli že to nejde, bych se s nima vubec dál nebavil:papa

[upravil dne 25/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, koukal jsem se ještě na Sporta Pro, ale asi to odnesou ty 17,

jestě pošilhávám po tomhle:

KOSS KSC9, je velký rozdíl mezi sluchátkami a peckami?

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=KOS-KOKSC9&Type=F&PrmaId=309

popř.

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=KOS-KSC75

chtěl bych to třeba i na běhání, ale nevím jestli by to nepadalo z makovice

[upravil dne 25/12/06 lamancha]

[upravil dne 25/12/06 lamancha]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koss Porta Pro .. jina volba na beznej poslech neni. Mam je 5 let a bez poruchy .. dozivotni zaruka a ten ZVUK! Tech par kacek navic se rozhodne vyplati! :super

Vtipny bylo, ze mi kamos porad tvrdil, jak ma k iPodu nejaky mega sluchatka a ze maj bomba zvuk. Pak jsem mu pujcil na minutu Porta Pro a za pul hodiny uz je mel objednany :D.

[upravil dne 25/12/2006 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Díky, koukal jsem se ještě na Sporta Pro, ale asi to odnesou ty 17,

jestě pošilhávám po tomhle:

KOSS KSC9, je velký rozdíl mezi sluchátkami a peckami?

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=KOS-KOKSC9&Type=F&PrmaId=309

popř.

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=KOS-KSC75

chtěl bych to třeba i na běhání, ale nevím jestli by to nepadalo z makovice

[upravil dne 25/12/06 lamancha]

[upravil dne 25/12/06 lamancha]

Pokud chceš kvalitní poslech tak pecky vynech, jako pro někoho to stačí, ale většímu měniči v klasických sluchátkách se to nevyrovná, a k těm KOSS KSC/75, asi by nebyli špatný ale budou mít malej přítlak k uchu a tím se ti ztratí basy. Já bych nešetřil, Koss kupuješ na celej život, urveš kabel, nevadí za poštovný a poplatek asi 200,- dohromady ti pošlou nový sluchátka, i když ti je rozžvejká pes:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

[upravil dne 25/12/06 lamancha]

Já bych nešetřil, Koss kupuješ na celej život, urveš kabel, nevadí za poštovný a poplatek asi 200,- dohromady ti pošlou nový sluchátka, i když ti je rozžvejká pes:)

Overeno zkusenosti :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Koss Porta Pro několik let a jsou naprosto perfektní,ten rozdíl poznáš opravdu jakmile si je poslechneš,pro nic za nic se nepovažují za jedny z nejlepších v této kategorii.Ta cena není na netu až tak strašná před týdnem jsem je známýmu objednával za 1 187Kč.Koss Porta Pro

[upravil dne 25/12/06 doktor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: doktor

Mám Koss Porta Pro několik let a jsou naprosto perfektní,ten rozdíl poznáš opravdu jakmile si je poslechneš,pro nic za nic se nepovažují za jedny z nejlepších v této kategorii.Ta cena není na netu až tak strašná před týdnem jsem je známýmu objednával za 1 187Kč.Koss Porta Pro

[upravil dne 25/12/06 doktor]

listoval jsem netem jako šílený a je fakt, že podle recenzí nemají konkurenci, ale jednak se mi nějak nelíbí ale hlavně na to abzch s nima funěl na páse nebo dráze asi nejsou, takže jsem pokročil k volbě mezi KSC 17 a SPORTA Pro:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád v práci mi půjčil na 5 minut Koss Porta Pro a ještě ten den jsem je objednával. Lepší sluchadla nejsou, asi proto se vyrábějí od roku 1984 v nezměněném stavu. Také prý to jsou nejpohodlnější sluchátka na světě a je fakt, že je na hlavě vůbec necítím - nikde nic netlačí. Navíc ta doživotní záruka. Myslím, že za cenu 1084Kč není co řešit. Kupoval jsem je na www.megafoto.cz ale uz jsou malinko drahší. Na druhý den jsem je měl doma. Jinak v améru vyjdou kolem 600 - 700Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave405

Kamarád v práci mi půjčil na 5 minut Koss Porta Pro a ještě ten den jsem je objednával. Lepší sluchadla nejsou, asi proto se vyrábějí od roku 1984 v nezměněném stavu. Také prý to jsou nejpohodlnější sluchátka na světě a je fakt, že je na hlavě vůbec necítím - nikde nic netlačí. Navíc ta doživotní záruka. Myslím, že za cenu 1084Kč není co řešit. Kupoval jsem je na www.megafoto.cz ale uz jsou malinko drahší. Na druhý den jsem je měl doma. Jinak v améru vyjdou kolem 600 - 700Kč.

Ja musim priznat, ze tak po 4-5 hodinach poslechu me trocho boli usi. Staci ale prepnout odsazeni placek na Light a je zase pohoda ;). Ovsem ja mam velkou a blbe tvarovanou hlavu ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

myslíš , že má vůbec cenu kupovat k Creative Zen Plus KOSSy ? Respektive Porty nebo Sporty?

[upravil dne 26/12/06 lamancha]

Přehrávače Creative jsou po zvukové stránce hodně dobrý, mám Creative MuVo TX FM a je super, Zen plus je v podstatě podobný typ, myslim že Creative jde cestou dobrého zvuku:super U docela hodně přehrávačů se říká že špatně hrajou, a to jen proto že k nim nejsou pořádný sluchátka. Každej používá jen ty co k tomu byli a nikdy nezkusí lepší, pokud se mu rozbijou tak koupí za 60 kč někde v Kauflandu a chrastí dál:D No a potom Creative Zen není snad tvůj poslední přehrávač, jednou koupíš novej a Kossy už budeš mít doma:D

[upravil dne 26/12/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: lamancha

myslíš , že má vůbec cenu kupovat k Creative Zen Plus KOSSy ? Respektive Porty nebo Sporty?

[upravil dne 26/12/06 lamancha]

Přehrávače Creative jsou po zvukové stránce hodně dobrý, mám Creative MuVo TX FM a je super, Zen plus je v podstatě podobný typ, myslim že Creative jde cestou dobrého zvuku:super U docela hodně přehrávačů se říká že špatně hrajou, a to jen proto že k nim nejsou pořádný sluchátka. Každej používá jen ty co k tomu byli a nikdy nezkusí lepší, pokud se mu rozbijou tak koupí za 60 kč někde v Kauflandu a chrastí dál:D No a potom Creative Zen není snad tvůj poslední přehrávač, jednou koupíš novej a Kossy už budeš mít doma:D

[upravil dne 26/12/06 Radek Hurvajz]

to zní dost rozumně, asi to odnesou ty sporty, přeci jen se mi zdají vhodnější na občasný sportík a kvalita zvuku není taky špatná (dle recenzí) akorát mě krapítek mrzí, že za :papastejnou cenu jsou i ty Porty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: lamancha

myslíš , že má vůbec cenu kupovat k Creative Zen Plus KOSSy ? Respektive Porty nebo Sporty?

[upravil dne 26/12/06 lamancha]

Přehrávače Creative jsou po zvukové stránce hodně dobrý, mám Creative MuVo TX FM a je super, Zen plus je v podstatě podobný typ, myslim že Creative jde cestou dobrého zvuku:super U docela hodně přehrávačů se říká že špatně hrajou, a to jen proto že k nim nejsou pořádný sluchátka. Každej používá jen ty co k tomu byli a nikdy nezkusí lepší, pokud se mu rozbijou tak koupí za 60 kč někde v Kauflandu a chrastí dál:D No a potom Creative Zen není snad tvůj poslední přehrávač, jednou koupíš novej a Kossy už budeš mít doma:D

[upravil dne 26/12/06 Radek Hurvajz]

to zní dost rozumně, asi to odnesou ty sporty, přeci jen se mi zdají vhodnější na občasný sportík a kvalita zvuku není taky špatná (dle recenzí) akorát mě krapítek mrzí, že za :papastejnou cenu jsou i ty Porty

No proč zrovna sporty, jsou sice plastový ale lehčí nejsou. V testech byli dobrý jen se uvádí že mají méně basů. A lidi co znám a mají Porty tak je berou všude, na kolo, při běhání i do fitka a dobrý. Když už pokud stojí stejně tak bych já bral Porty, ale někde si to nech pustit do uší a uslyšíš a ucítíš to na hlavě sám, je to dobrý si to vyzkoušet;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...