Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

check engine


petrachovanova

Recommended Posts

To je teda pěknej dárek.

Tohle fakt nechápu, aby tohle auto udělalo, už mi ty nový auta připadaj, jako bychom je ani neovládali.

Check engine = zkontrolovat motor.

Laicky říkám, že by to mohla být třeba nízká hladina oleje či malý tlak, ale to jen střílím od boku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petrachovanova

Při rychlosti cca 135km/h mi auto- P307 - zhasne a rozsvítí se jen check engine. Velmi, velmi nepříjemné na dálnici bez světel a s vypnutým motorem. Jasně budu muset do servisu. Nevíte někdo čím to může být a kolik může stát oprava. dik

Co treba zacit, co je to za motor ? rv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typisch franzozisch PEUCOCOT. Jediná možnost - opravit, prodat!!! To se ti u jiných značek nestane, aby během jízdy padla nějaká HLÁŠKA a okamžitě to zhaslo i s ostatní výbavou jako jsou světla, které nemají s poruchou motoru nic společného. Vždy je nějaký nouzový režim, např. světla svítí dál... To samé se mi stalo na německé dálnici v koloně, v noci, to pak byla paráda. Jinak 307 jsou nabubřelá tak jak francouzká mentalita. Přečti si co se zde řeší. Neustále kolikrát bezdůvodné hlášky /prý stačí na chvíli odpojit AKU a jedeš dále/, problémy s páčkama blinkrů - taky by to moh Peugeot uznat za nebezpečnou závadu a udělat svolávací akci...Ostatně kolikátá by to už byla? Pamatuji výměnu spínací skříňky, zapiplání kontaktů serva vazelínou, aby auta nehořela, ...No a ten přístup značkových servisů, vždyť to zákazník zaplatí.

Promiň mi to \"vylité srdíčko\", ale s touto hláškou a s vypnutými světli jsem měl nemalé vydání za tvrdé Eura. Fór byl ten, že po odtahu do značkového servisu do Frankfurtu n. M. Diagnostika nezjistila nic a žádná oprava se nekonala. To byla nervózní cesta domů, co zase, kdy zase...V podstatě se jedná, podle slov software-znalců o špatně napsaný program v BSI, kdy pro jistotu všechno souvisí se vším a proto ostatní raději program při jiné závadě vypne. O nouzovým, minimálním režimu /např, svícení/ se neuvažuje.

No ale ta elegance a dravost, to se musí nechat!!! No možná, no ale, no ještě to asi... No prostě to ještě s peginem vydržím. Teď, když jezdím za 110kč -100 km!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...