Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 - ostřikovače ??????


koldam1

Recommended Posts

Ahoj,možná vypadám jako hlupák ale potřebuju radu kde najdu pojistku ostřikovačů předního skla nebo relátko a podobněm nejdou mi ostřikovače a motorek je funkční - nedavno jsem dával nový. Páčka je taky OK

Díky za rady

P 406 1.8 16V r.v.asi 98

[upravil dne koldam1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, kouknul jsem tam a našel jsem že by to měla být pojistka č.5 společná s naklápěním světel ale tou to nebzlo (pokud je to ona) . Je možné že by odešel nový motorek po týdnu ?? Popř. se zeptám jestli někdo náhodou námá jeden na zbyt, nový už kupovat nebudu.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

a nedali ti tam motorek na 6 V ????:D Mrkni na pojistku ale pokud ti jdou stěrače tak by měl jít i motorek P 24

motorek na 6 voltů ? to snad neni do 406ky ? pojistka mi už radili, stěrače jdou normálně a podle někoho je pojistka na ostřikovače na pozici 5. obě jsem pro jistotu vyměnil a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A zkoušel jsi zda ti jde do motůrku proud? Jestli není někde špatná elektrika. A co znovu vyndat motůrek a vyzkoušet?? Pokud by nešel, tak by ti to ně slušní vrakoviště vyměnit.:myslim:myslim:myslim

Toho jsem se bál že budumuset sundat kolo a podběh zase, ale nic jiného mi nezbyde, myslel jsem jestli nemůže být chyba jinde :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím ti a vím, co je to za práci. V manuálu jsem našel v tabulce pojistek: č.pojistky 5,intenzita 10A,= Ovladač seřízení výšky světlometů, ovládání ostřikovačů světlometů, světelná kontrolka potkávacích světel na přístrojové desce. Typ mé 406 najdeš v atavaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Rozumím ti a vím, co je to za práci. V manuálu jsem našel v tabulce pojistek: č.pojistky 5,intenzita 10A,= Ovladač seřízení výšky světlometů, ovládání ostřikovačů světlometů, světelná kontrolka potkávacích světel na přístrojové desce. Typ mé 406 najdeš v atavaru.

Aha tak to jsem s tou pojistkou 5 spletl asi já protože jsem koukal na téma s ostřikovači a nevšiml jsem si že se to týká ostřikovačů světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: OK406

Rozumím ti a vím, co je to za práci. V manuálu jsem našel v tabulce pojistek: č.pojistky 5,intenzita 10A,= Ovladač seřízení výšky světlometů, ovládání ostřikovačů světlometů, světelná kontrolka potkávacích světel na přístrojové desce. Typ mé 406 najdeš v atavaru.

Aha tak to jsem s tou pojistkou 5 spletl asi já protože jsem koukal na téma s ostřikovači a nevšiml jsem si že se to týká ostřikovačů světel.

A pak napiš, jak jsi dopadl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: OK406

Rozumím ti a vím, co je to za práci. V manuálu jsem našel v tabulce pojistek: č.pojistky 5,intenzita 10A,= Ovladač seřízení výšky světlometů, ovládání ostřikovačů světlometů, světelná kontrolka potkávacích světel na přístrojové desce. Typ mé 406 najdeš v atavaru.

Aha tak to jsem s tou pojistkou 5 spletl asi já protože jsem koukal na téma s ostřikovači a nevšiml jsem si že se to týká ostřikovačů světel.

A pak napiš, jak jsi dopadl.

jasně ale dám se doto až v pondělí, budu ještě řešit startování - vedl jsem ještě jinou debatu v servisu- a budu to dělat najednou. Díky za rady, v pondělí večer podám hlaášení :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: OK406

Rozumím a přeji ti, aby to nebylo nic vážného.

Čau, tak jsem na to měl čas až v pondělí 1.1.2007 a tak jsem zjistil že ten motorek co jsem koupil na vrakávu jako udajně nový je vyhnilí vevnitř. Nelenil jsem a jel jsem v ůterý na vrakáč a zdělil jsem jim tuto skutečnost že motorek je vevnitř shnilí přesto že tvrdili že je nový, hádej jak jsem dopadl, vysmáli se mi. Takže sháním motorek ostříkovačů - zatím ho nahradil motorek ostřikovačů z tramvaje co tu mám ale není to na trvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: koldam1

Původně zaslal: OK406

Rozumím a přeji ti, aby to nebylo nic vážného.

Čau, tak jsem na to měl čas až v pondělí 1.1.2007 a tak jsem zjistil že ten motorek co jsem koupil na vrakávu jako udajně nový je vyhnilí vevnitř. Nelenil jsem a jel jsem v ůterý na vrakáč a zdělil jsem jim tuto skutečnost že motorek je vevnitř shnilí přesto že tvrdili že je nový, hádej jak jsem dopadl, vysmáli se mi. Takže sháním motorek ostříkovačů - zatím ho nahradil motorek ostřikovačů z tramvaje co tu mám ale není to na trvalo.

proto se někdy takový díl vyplatí koupit nový,třeba by šel nahradit jiným,třeba ze škodovky,jen by káblíky na přívod se museli předělat snad:myslim

Nový stojí cca 800,- a škodováckej tam sice dát může ale bude muset vyrobit špunt s vývodem na hadičku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...