Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prvni vanocni darky


f3Rd@

Recommended Posts

Dnes jsem dostal prvni vanocni darky. Dnes mi prisel podezrele velky dopis z Prahee a jelikoz tam nikoho neznam, tak jsem byl docela zaskocen. Sem si rek, ze mi asi nekdo posila antrax, nebo tak neco...

Pomalu to rozbaluju a ejhle, je to uuuupppllllneee HRUBEEEEEEEEEEEEEJ privesek na klice od Peugeot Clubu! Dekuji. ;)

No a pak se jeste predvedla sestricka, bo ze me udela strejdu! :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že vánoční překvapení, které je naším vyjádřením úcty k těm, kteří se rozhodli klub finančně podpořit, k řádným členům snad tentokrát dorazilo v pořádku (loni tomu bohužel tak nebylo - viz. )

Takže tímto za celé vedení Peugeot - clubu přeji všem krásné a hlavně klidné prožití vánočních svátků (nezblázněte se všichni ve frontách, které jsou momentálně snad ouplně všude - vzpomeňte, že Vánoce by měly být především svátky klidu a pohody) a veselý vstup do Nového roku - snad se tu všichni za rok sejdeme minimálně ve stejné pohodě jako je tomu nyní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem tedy zvědav, jestli mi taky Pů(tedy náš Medvídek něco nadělí). Já jsem byl celý rok hodně hodný, jen jeden srazík a to na štěrkovně jsem vzvrátil, a to jen proto, že hodně práce.:mrk:mrk:mrk:papa:papa:D:D:D:papa:papa:potlesk:potlesk:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý řádný člen registrovaný do data odesílání, bylo to posílané 21.12. večer na adresy uvedené ve Vašich profilech -

Ti, kteří svou adresu v profilu nemají, mají samozřejmě smolíka

(tedy pokud moje detektivní schopnosti adresu nevypátaly jiným způsobem)

[upravil dne 22/12/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten přívěšek přišel včera,tedy 22.12. a to si myslím že je na českou poštu výkon

k neuvěření.Jinak jsem byl tedy strašně mile překvapenej když mi ho (ten přívěšek) manželka přinesla ze schránky a já tu obálku rozbalil,protože v dnešní době aby mi někdo něco dal jen tak a nic za to nechtěl je vyjímečný.Jsem rád že jsem se stal řádným členem klubu hned jak jsem do něj vstoupil a všem kdo se starají o chod PC klubu patří můj dík a obdiv.K tomu bych chtěl přidat přání hezkých svátků vánočních a všechno nejlepší do nového roku.:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Já jsem zmíněný přívěšek dnes odevzdal kousek od Staroměstského náměstí v Image klubu. Pokud si ho Neon, kterému jsem ho omylem vyčóroval, vyzvedne třeba ještě zítra, bude mít Ježiška jako my všichni

jestli to je ten co se zmehnul na srazu tak bude chybět asi spíš Garfieldovi, který se ho vzdal když jeden ze čtyřech zmizel :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...