Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk


Radek Hurvajz

Recommended Posts

No ono tam žádný těsnění vlastně není. Je to kov na kov, ale dává se tam speciální tmel kterej vydrží vysoký teploty. A jestli tam nic nedali tak se může stát že to za chvíli začne trošku propouštět. Takže dotažení tomu moc nepomůže. Jedině to nechat přetěsnit. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No ono tam žádný těsnění vlastně není. Je to kov na kov, ale dává se tam speciální tmel kterej vydrží vysoký teploty. A jestli tam nic nedali tak se může stát že to za chvíli začne trošku propouštět. Takže dotažení tomu moc nepomůže. Jedině to nechat přetěsnit. :papa

No tak to asi nic jinyho nezbyde než to po novym roce šoupnout k servismanum, ono to je právě kvuli tomu hlučnější, ale jenom někdy. Asi záleží jak si to zrovna sedne:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Žádné těsnění se nedává. Na trhu je mnoho těsnicích past, které jsou odolné nejen vysokým teplotám, ale i odolné proti soli a jiným posypovým materiálům., kterými jsou sypány v zimě naše silnice. Sám jsem si výfuk měnil a pasty jsem tam dal více a po stažení sponou jsem zbytky vytlačené pasty setřel.

[upravil dne 22/12/06 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

jedině přetěsnit a púokud je spona špatná tak bych dal novou,jen mrkni jest-li není ta spona povolená:papa

Dobrá, mrknu jen jestli nepujde dotáhnout, a jinak servis co dělal ten katalizátor, tam to udělaj raz dva, a ani se nebudou muset válet po silnici jako já:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Takže výfuk je přetěsněn a auto si jen přede, takhle tichý to snad nikdy nebylo. :super

quote]

Je to rozdil co, ja s tim taky bojoval, porad se mi povolovala svorka mezi strednim a koncovym dilem, ted po vymene katu kdy mi to utesnili tim zminenym tmelem a vymenili spatnou svorku je tichoucko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hmm:( tak výfuk už zase prdí jako před tím přetěsněním, dali tam tmel na výfuky a ten je asi zase pryč, prý mi tam zkusí dát novou sponu, tak uvidím:(:(

tak svarit natvrdo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hmm:( tak výfuk už zase prdí jako před tím přetěsněním, dali tam tmel na výfuky a ten je asi zase pryč, prý mi tam zkusí dát novou sponu, tak uvidím:(:(

tak svarit natvrdo ;)

To né, to je hned za katem a pak to při každý vyměně středního dílu řezat? To se mi moc nelíbí, uvidim co ta nová spona.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: komisar

já bych to nevařil:bojimkoupil jedině novou sponu a přetěsnil s ní+pasta těsnění

Šak to tak bude, ale až přiští středu zaroveň s termostatem;)
pak se ozvi jinak u mne se teplota drží na teploměrz okolo 80 dříve to bylo něco po 70 tedy je to lepší:papa čekáš na prašule či na servis objednání:papa:papa
Teď už na servis, řekli mi že mužu v pondělí al to jsem po noční, tak pak měli volno až ve středu:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...