Sign in to follow this  
Followers 0
vojtasbrno

Hodne zvlastni zvuk!

5 posts in this topic

Resim takovou mensi zahadu...dlouho sem si toho nevsimal ale ted me to opravdu zajima.

Jde o to ze kdykoli zaviram dvere(ridice) tak krome samotnyho zvuku zavreni, zvlast kdyz je treba vecer a neni takovej hluk je slyset zvlastni zvuk uplne z jine casti auta. Tezko se to popisuje, je to neco jako psouknuti:)...Dvere mi jdou zavirat i velmi lehce takze sem si drepnul a nekolikrat lehce a tisse doviral dvere (ale musi se uplne zavrit) a poslouchal, pokazde to samy ze stejnyho mista, takovy hlasity psouknuti nekde z oblasti pod kufrem nebo spis zadni napravy.

Nemate nekdo tuseni co to proboha je??:myslim

Diky moc

To mam přesně i já. Když zabouchnu jakékoliv dvěře ozve se přesně ten zvuk. Vychází mi z pravé části z kufru. Díval jsem se do návodu a v té pravě části je výdech vzduchu z kufru tedy usoudil jsem, že to dělá tento výdech a nijak to neřeším... Nikde nikam neteče, dveře jdou krásně zavírat....

Stejný \"problém\" mám také, když zavřu zadní dveře.

Takže je to v pořádku :super

Jsou to odvětrávací otvory v zadní části - dokonce to píšou i v některých manuálech.Když zabouchneš dveře tak tudy vlastně \"pšoukne\" přetlak vzduchu ven.