Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nová Fabie


Zipík

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

tedanic moc nepodobá se tomu co jsem viděl ve Světě motorů tam byla hezčí..Dávám za pravdu že Octávie jsou hezčí,líbila by se mi 4x4 combi:potlesk:potlesk

[upravil dne 21.12.2006 komisar]

Ano, oktávka 4x4 combi v černé barvičce, je móóóóć hezká ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předek z Roomsteru, prostředek obšlehli ze Swifta, a zadek tam naroubovali samy. Celkově auto působý nevyváženě- úzká okna, vysoký dveře, malý kola. Velebnosti jdu blejt... To je snad ještě horší než poslední generace Seat Toledo. Tomu kdo se podepisuje pod desing škodovek bych zlámal tužky a omlátil o hlavu hliněný modely. A nebo ne... ať mu zvednou plat. Aspoň ty někteří vejři pochopí, že jsou i jiná auta než ta \"naše česká\" Škoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono skoro každý auto vypadá hezky, když se správně nafotí, navíc ve verzi v plný výbavě..jsem spíš zvědavej jak bude vypadat model za 250 tis., kterejch tu bude jezdit nejvíc..ale zatím se škodovákům daří mě úspěšně přesvedčovat, že jejich auto bych nechtěl ani s 50% slevou:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mně se to líbí. Sice bych Fabku domů nechtěl (ty jejich zadní nárazníky nic nevydržej:D) ale vzhledově je tahle nová zajímavější.

Zatímco třeba u Focusu se mi facelift zdá vyloženě krokem špatným směrem, Fabii to podle mě sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Janča205

Nebrala bych ju ani zadarmo!

to bych se divil ZADARMO že ne??????:roker

Zadarmo bych to bral ale okamžitě bych to prodal, klidně za polovinu abych se toho zbavil.

Fuj takovej paskvil. Světla z Roomsteru, střecha z MiniCooperu, lemy a kola ze staré Fábky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...