Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prvni radovanky na snehu


AKCZ

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Sorry, ale mě fakt zima nemá co nabídnout a kdyby bylo tak, jako tenhle týden až do dubna, VůBEC BYCH SE NEZLOBIL

Mluvíš mi z duše. Nedávno si chlapi z práce stěžovali, že neni sníh a na mojí poznámku \"jen ať klidně sněží, hlavně když bude alespoň +15°C\" se tvářili nějak divně... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Medion

no u nás v Orličkách teď máme prej 5 cm sněhu a zase něco proletuje.tak doufám že to do zítra vydrží abych si taky zablbnul.

Na Sedivci na pumpe byly sotva 3cm ale podklad byl lehce namrzlej a tak to hezky klouzalo ;)

hele ty bydlíš taky tam někde co já a BossCZ že víš jak je na Šedivci?sem koukal že máte společný fota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: Medion

no u nás v Orličkách teď máme prej 5 cm sněhu a zase něco proletuje.tak doufám že to do zítra vydrží abych si taky zablbnul.

Na Sedivci na pumpe byly sotva 3cm ale podklad byl lehce namrzlej a tak to hezky klouzalo ;)

hele ty bydlíš taky tam někde co já a BossCZ že víš jak je na Šedivci?sem koukal že máte společný fota

Primo v ZBK Medione.. a presne tady jsem si zaradil :) A specialne pro Tebe jsem vybral tuhle fotku :D :D (sice uz vice jak 3 roky stara ale jakoby stale aktualni) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...