Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hasicí přístroj


Smolik

Recommended Posts

Poradí někdo jaký je nejvhodnější ?

Koupil jsem za 500 kč práškový kilovy ale nikde nepíšou že je i do auta tak nevim :myslim

uchycení má takové že by vyskakovat za jízdy nemusel ale nejsem si moc jistý jestli to je přeci jen to pravé.

použití od -30 do +60.

pokud máte kde jste je uchytil.

[upravil dne 20.12.06 Smolik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také klasický malý hasičák. Kam s ním je problém. Ve Favoritu jsem ho měl vlevo u spolujezdce mezi dveřmi a podběhem. Teď mám 406 a místo jsem dlouho hledal marně (tak aby nepřekážel). Vyděl jsem dovoz ze zahraničí a tam ho měl namontovaný na středovém tunelu u spolujezdce (někde tady na fóru byla fotka). Před sedadlo řidiče mi taky moc nepasuje, protože se s ním pořád hýbe. Taky při umisťování myslím na to, co by se s ním dělo při čelním nárazu (aby se neurval) nebo při kotrmelci (aby neumlátil posádku). Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem ho umístil zezadu pod sedadlo řidiče a připevnil ke koberečku, aby nelítal (v zadu stejně většinou nikdo nesedí, moc nohám nevadí a z místa řidiče se k němu jedním hmatem dostanu).

Vhodnou alternativou je také hasicí sprej. Po přečtení pár informací se mi jeví jako nejlepší PYROCOOL, který doporučují i hasiči. Je skladnější a bude se lépe umisťovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

:myslim si, že pokud se požár na autě \"nechytne\" do jedné minuty, tak jsou všechny tyhle malé ruční hasící hračičky už k ničemu. Ale furt lepší něco, než nic.

Souhlasím s tebou. Byl jsem u několika požárů osobních vozidel a bohužel tragických a je to takový \"fofr\", jak to hoří, že ani nestačíš vyndat lidi z auta!!!!!!! Oheň je svinstvo!!!:(:(:(:(:bojim:bojim:bojim:bojim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Bohumil

:myslim si, že pokud se požár na autě \"nechytne\" do jedné minuty, tak jsou všechny tyhle malé ruční hasící hračičky už k ničemu. Ale furt lepší něco, než nic.

Souhlasím s tebou. Byl jsem u několika požárů osobních vozidel a bohužel tragických a je to takový \"fofr\", jak to hoří, že ani nestačíš vyndat lidi z auta!!!!!!! Oheň je svinstvo!!!:(:(:(:(:bojim:bojim:bojim:bojim:

V nejmenovaném pořadu na nejmenované televizi jsem nedávno viděl hořící taxík který se jeho majitel snažil uhasit dosti velkým hasícím přístrojem.Marně,ale měl :myslim štěstí,hned přes cestu byla hasičská zbrojnice,takže mu úplně neshořelo,ale moc z něj nezbylo :bojim

Ale ten spray si radši pořídím.Co kdyby :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...